Flowers

Wielkie wygrane na slocie Flowers

Flowers to jeden z najpopularniejszych wideo slotów od producenta Netent. To prosta i urocza gra o tematyce kwiatowej, choć kwiaty w niej nie należą do najpiękniejszych. Na bębnach automatu Flowers znajdziesz symbole czerwonej róży, gardenii, rosiczki, słonecznika czy niebieskiego tulipana. Poza kwiatami zobaczysz symbole kart od dziesiątki po asa, słońce i chmury. Ale nie wygląd kwiatów jest w tym slocie najważniejszy lecz dodatkowe opcje i tworzenie wygrywających kombinacji, które stwarzają świetne warunki do zgarniania pokaźnych wygranych.

Budowa slotu Flowers


Tytułowy slot Flowers posiada 5 bębnów i przewiduje 30 linii wygrywających. Kwiaty posiadają funkcje rozmnażania, ukazując się jako podwójny na jednym symbolu, co umożliwia pomnożenie wygranej aż do 10 symboli na jednej linii w pojedynczym spinie. Czerwona róża jest najbardziej wartościowym symbolem - jeśli uda się ich wykręcić 10 na jednej linii można zgarnąć 2.000 monet. drugim najbardziej wartościowym symbolem jest słonecznik - 10 słoneczników w tej konfiguracji da 1.800 monet.

Symbole i funkcje na slocie Flowers


Symbolem wild na slocie Flowers jest słońce, które zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu chmury. Jeżeli uda Ci się wykręcić 5 symboli słońca na aktywnej linii płatnej uzyskasz najwyższą wygraną o wartości 5.000 monet. Gdy słoneczko ukaże się podczas rundy darmowych spinów, może także zamienić się w symbol stacked wild i da możliwość utworzenia kombinacji o jeszcze większej wartości.

Chmura lub dwie chmury (symbol scatter) odblokowują funkcję darmowych spinów, która potraja wygrane. 4 chmury to 10 dodatkowych spinów, 5 chmur - 15, a 6 chmur to dodatkowe 20 spinów. Jeżeli uda Ci się wykręcić 8 symboli chmur otrzymasz dodatkowy mnożnik x5, które zwiększą wygraną piętnastokrotnie. Najwyższa z możliwych wygranych może wynieść 75.000 monet, jeśli uda Ci się ułożyć kombinację 5 słońc podczas rundy darmowych spinów włączonej przy pomocy 8 chmur. Przyzwoitą wartością dla slotu Flowers jest także wskaźnik RTP, który wynosi 96.8%.


To właściwie tyle jeśli chodzi o najważniejsze zalety slotu Flowers. Trzeba sumiennie przyznać, że jest to gra, która może być naprawdę dochodowa dla graczy. Z tego też powodu obowiązkowo powinieneś ją wypróbować. Możesz zrobić to za darmo na naszej stronie (nad recenzją Flowers). Grę Flowers znaleźć także można między innymi w ofercie Kasyn: Mr Green, EnergyCasino, Royal Panda oraz ComeOn. W tych serwisach, w każdej chwili możesz doładować swoje konto dowolną kwotą i rozpocząć granie i wygrywanie pieniędzy na poważnie. Kasyna te proponują swoim graczom jedne z najatrakcyjniejszych bonusów powitalnych na rynku. Zatem zachęcamy Cię do wypróbowania slotu Flowers, który posiada duży potencjał i szanse na sięgnięcie po spore wygrane.

Oceń artykuł