Betsson: Cotygodniowy bonus 60 PLN

W sobotę obróć min. 120 PLN w Kasynie Betsson, a otrzymasz bonus 60 PLN

Sobotni bonus 60 pln w betssonUwaga, uwaga! Tylko dziś w Kasynie Betsson czeka na Ciebie wspaniała zabawa i duże wygrane. Jeśli masz ochotę na ekstra rozrywkę i chcesz otrzymać bonus o wartości 60 PLN zajrzyj tu koniecznie w sobotę. Masz czas od 0:00 do 23:59. Nie wiesz jak to zrobić? Już podpowiadamy.

Rejestracja w Kasynie Betsson - bonus do 500 PLN oraz 50 free spinów

Betsson sobotni bonus 60 plnZapisz się do promocji na stronie serwisu. Wpłać i obróć nie mniej niż 120 PLN. Masz okazję zagrać na swoich ulubionych grach slotowych, a w nagrodę odbierzesz bonus o wartości 60 PLN. Będziesz go mógł wykorzystać na automatach slotowych, w kasynie na żywo, w bingo lub zdrapkach. Otrzymaną premię należy obrócić 35 razy na dowolnie wybranych grach. Możesz to zrobić również na urządzeniach mobilnych. Masz 3 dni na pełne wykonanie obrotu.

Betsson sobotni bonus 60 plnDla nowych graczy Kasyna Betsson przygotowany jest pakiet powitalny, dedykowany osobom, które zarejestrują się i zdeponują gotówkę po raz pierwszy. Serwis na dobry początek dołoży do wpłaconej kwoty jeszcze raz tyle. Zanim jeszcze rozpoczniesz grę Twoje konto może wzrosnąć o dodatkowe 100% do 500 PLN. Oprócz tego, jeśli Twoja wpłata będzie wyższa niż 40 PLN, otrzymasz 50 darmowych obrotów na slot Mega Fortune Dreams. Darmowe obroty oraz bonus należy postawić minimum 35x przed możliwością wypłaty. Masz na to czas do niedzieli. Zajrzyj do Sklep Kasyno nie tylko w sobotę, ale także w pozostałe dni tygodnia. O każdej porze czekają tu na Ciebie liczne promocje i wysokie wygrane!

Oceń artykuł