Bonusy Powitalne

Szuka konta w kasynie online? Być może mamy dla Ciebie świetne bonusy powitalne.

Bonusy powitalne jest to najbardziej oklepany temat w kasynie online. Jeśli wiesz co to jest bonus powitalny, możesz darować sobie ten tekst i przejść od razu do przejrzenia poniższych ofert na start. Jeśli jednak nie wiesz, zapraszamy do lektury, bo jak się domyślamy jesteś nowy w tej branży. Bonus powitalny, jak sama nazwa wskazuje jest to bonus, który otrzymamy na powitanie. W kasynach rozróżniamy de facto 3 typy bonusów powitalnych:

- Darmowe spiny na start - Dzielą się jednak na dwa kolejne typy. Pierwszy z nich to darmowe spiny, które nie wymagają depozytu. W drugim przypadku depozyt jest konieczny. Nie przekreśla to jednak tej oferty, bowiem przy ofercie powitalnej kasyna nie oszczędzają. Przykładem może być tutaj wpłata 250-500 PLN w Kasynie Comeon. Nie dość, że podwoimy za darmo nasz depozyt, to dodatkowo otrzymamy aż 100 darmowych spinów na popularnym automacie Starburst.

- Bonus bez depozytu - Oferta ta występuje niezmiernie rzadko, jednak na palcach jednej ręki możemy zliczyć tego typu oferty na polskim rynku. W przypadku tego bonusu wpłata nie jest wymagana, gdyż są to pieniądze przeznaczone na przetestowanie usług kasyna online.

- Bonus od depozytu - Najbardziej popularny rodzaj bonusu powitalnego. Najczęściej jest to podwojenie wpłaty, jednak zdarzają się też przypadki zwiększenia stanu konta nawet o 5 razy - tak jak w przypadku bonusu powitalnego w Kasynie Betclic do 200 PLN.

Podsumowując, zawsze warto sprawdzić ofertę powitalną, jednak należy zwracać uwagę na warunki obrotu. Jeśli nie korzystasz z firm wymienionych na stronie Kasyna.pl, to szczególnie właśnie na to powinieneś zwracać uwagę.

Oceń artykuł