Royal Panda: Free spiny na Dracula i Blood Suckers (31.10)

Royal Panda po depozycie dodaje po 25 Royal Spins na Dracula i 25 spinów na Blood Suckers

Royal panda darmowe spinu dracula i blood suckers 1W Kasynie Royal Panda polała się krew. Na szczęście, wszyscy gracze serwisu oraz jego personel są cali i bezpieczni. Upiorny klimat panuje tylko na bębnach automatów, które w tym momencie rozpalają się do czerwoności w rękach graczy. Walka z wampirami i owianym złą sławą Hrabią Dracula w Kasynie Royal Panda toczy się o 25 Royal Spins i 25 darmowych spinów. Pierwsze obroty ruszają o północy i zakończą się o 23:59 w poniedziałek, 31 października 2016 roku. Wampiry, zombie i inne postacie z horroru czekają już tylko na Ciebie!

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów na Starburst + standardowy pakiet powitalny

Royal panda darmowe spinu dracula i blood suckers 2Dołącz czym prędzej do halloweenowej imprezy i podtrzymaj ją dzięki 25 Royal Spins na slocie Dracula i 25 darmowym obrotom na slocie Blood Suckers. Jak widzisz przerażające postacie zerkające z bębnów turniejowych automatów mogą zapewnić Ci spore pakiety gratisowych obrotów, które odbierzesz zaraz po spełnieniu warunków promocji. Free spiny można wykorzystać zarówno w mobilnych jak i komputerowych wersjach powyższych automatów slotowych. Dlatego zachęcamy do gry na slocie Dracula oraz Blood Suckers, aby zyskać więcej frajdy z gry. Jakiekolwiek upiorne wygrane należy obrócić przed wypłatą 35-krotnie na dowolnych grach w Kasynie Royal Panda.

Royal panda darmowe spinu dracula i blood suckersAby zdobyć 25 Royal Spins na slot Dracula (każdy wart 10 PLN) należy stawić czoła krwiożerczym wampirom i zombie na slocie Blood Suckers, obracając w poniedziałek 4.000 PLN. Free spiny zostaną automatyczne dodane do konta gracza i będzie można natychmiast stanąć oko w oko z Hrabią Dracula.

Royal panda darmowe spinu dracula i blood suckers 325 darmowych spinów na slot Blood Suckers jest mniej wymagające i dostępne dla każdego depozytora. Tu wystarczy w ciągu całego poniedziałku, 31 października zagrać za 400 PLN na slocie Dracula. Po spełnieniu tego warunku, automatycznie free spiny trafią na konto gracza i będzie można dalej kontynuować zabawę, przeżywając noc grozy za free na slocie Blood Suckers.

Royal panda darmowe spinu dracula i blood suckers 4Nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Royal Panda? Nic straconego, zarejestruj się i dokonaj depozytu. Przy pierwszej wpłacie środków powyżej 40 PLN, po zalogowaniu odbierzesz bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Obracaj bębnami slotów Dracula lub Blood Suckers, 31-go października, baw się dalej i wygrywaj dzięki 25 darmowym obrotom i 25 Royal Spins od Kasyna Royal Panda!

Oceń artykuł