Royal Panda: Free spiny na Football: Champions Cup (10.VI-11.VII)

Darmowe spiny na Football: Champions Cup po depozycie w Kasynie Royal Panda

Royal panda darmowe spiny na football champions cupKasyno Royal Panda zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej i gier slotowych na promocję, która startuje 10 czerwca i potrwa do 11 lipca 2016 roku. Właśnie w piątek 10 czerwca nastąpi inauguracyjny mecz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Francj - Rumunia. Włączając się do zabawy, wpłacając depozyt masz okazję zebrać dziesiątki, a może i setki darmowych spinów na sportowy wideoautomat Football: Champions Cup. Przed Tobą 51 spotkań piłkarskich i tyleż szans na darmowe spiny, które zależą od ilości strzelonych bramek podczas Mistrzostw!

Zarejestruj się w Royal Pandzie i odbierz do 1000 PLN za free oraz 25 darmowych spinów

Royal panda darmowe spiny na football champions cup 5W czasie gdy drużyny będą walczyć o miejsce w finale Euro, Ty będziesz trzymał kciuki za jak najwięcej strzelonych goli. Złóż depozyt w dniach rozgrywania meczy. Wpłaty możesz dokonać przed spotkaniem, w trakcie lub po skończonym meczu. Jeśli mecz zostanie unieważniony, nie otrzymasz darmowych spinów za jakiekolwiek gole strzelone w tym spotkaniu. Za każdą bramkę strzeloną podczas spotkań oraz za gole strzelone w dogrywkach i rzutach karnych otrzymasz jeden darmowy spin. Jedynym warunkiem jest złożenie depozytu w danym dniu meczowym.

Royal panda darmowe spiny na football champions cup 4Już kolejnego dnia, po zalogowaniu na swoim koncie o godzinie 12:00 znajdziesz darmowe spiny odpowiadające ilości zdobytych goli w poprzednim dniu. Spiny będą do wykorzystania tylko na slocie Football: Champions Cup. Najlepsi sięgną po puchar, a Ty przy pomocy free spinów oprócz pucharu zdobędziesz splendor oraz wielkie wygrane, które przed wypłatą należy 35-krotnie obrócić w Kasynie. Obrotu należy dokonać korzystając z pomocy salda gotówkowego.

Royal panda darmowe spiny na football champions cup 2Kibicuj wszystkim piłkarzom Euro 2016, składaj depozyty każdego dnia, a aktywność zawodników na boisku zaowocuje dużą ilością darmowych spinów na slocie Football: Champions Cup, które odbierzesz za każdą strzeloną bramkę. Na nowych graczy czeka pakiet powitalnych bonusów. Dokonaj depozytu i odbierz bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Masz cały miesiąc na dołączenie do kibicowania i grania w Kasynie Royal Panda, które odwdzięczy się dużą ilością darmowych spinów, wysokimi wygranymi oraz wspaniałym humorem.

Oceń artykuł