Betsafe: Loteria na dowolnych grach (do 15.09)

Do 15 września wpłacając i obracając min 70 PLN w Kasynie Betsafe otrzymasz los do loterri rajdu Gumball 3000

Jeśli jesteś fanem rajdów samochodowych i chciałbyś zobaczyć na żywo rajd Gumball 3000, to mamy dla ciebie propozycję. Kasyno Betsafe jako oficjalny, główny partner rajdu Gumball 3000 daje Ci szansę na udział w imprezie. Jeżeli marzysz, aby zostać pasażerem w super samochodzie i brać udział w ekskluzywnych przyjęciach oraz poznać pasjonujące miasta, to przyłącz się do promocji. Akcja trwa od 14 kwietnia do 14 września 2015 roku.

Aby przyłączyć się do promocji i zdobyć bilet na losowanie, wystarczy dokonać wpłaty wynoszącej minimum 60 PLN i zagrać w kasynie lub zakładach sportowych. Jest 5 okresów promocyjnych zakończonych losowaniem. Na wybrańców losu czeka nagroda w postaci pakietu dla dwóch osób z udziałem w Rajdzie Gumball 3000 w 2016 wraz z Ekipą Betsafe! Oprócz tego, w każdym okresie promocyjnym do rozlosowania są 4 elitarne zestawy gadżetów przygotowanych specjalnie z tej okazji o łącznej wartości 3000 PLN.

Pierwszy okres Promocyjny trwa od 16 kwietnia do 14 maja. Zakończony losowaniem 15 maja. Drugi okres promocyjny trwa od 16 maja do 14 czerwca, zakończy się losowaniem 15 czerwca. Trzeci okres promocyjny rozpocznie się 16 czerwca i potrwa do 14 lipca, którego losowanie odbędzie się 15 lipca. Czwarta tura trwać będzie od 16 lipca do 14 sierpnia z losowaniem 15 sierpnia i ostatni okres promocyjny rozpocznie się 16 sierpnia i zakończy 14 września losowaniem 15 września.

W dniach losowania zostaną również przyznane nagrody dla graczy, którzy zdobędą kolejne miejsca. Oficjalny zestaw gadżetów Betsafe Gumball 3000 składa się z: kurtki, bluzy z kapturem, t-shirta, okularów, parasola oraz torby. Ze zwycięzcami losowania, drużyna Betsafe skontaktuje się telefonicznie – pamiętaj, aby numer telefonu podany podczas rejestracji był poprawny!

Odbierz do 900 PLN oraz 50 free spinów w Kasynie Betsafe!

Aby wziąć udział w losowaniu każdego z okresów promocji, należy dołączyć do kampanii w okresie jej trwania. Kliknij "Dołącz do Kampanii", a następnie wpłać i obróć minimum 60 PLN w Kasynie lub Zakładach sportowych w trakcie trwania okresu promocyjnego. Laureat nagrody głównej zostanie ogłoszony o godzinie 18:00 w dniu losowania.

W skład pakietu "Weź udział w Rajdzie Gumball 3000 z Ekipą Betsafe" wchodzi: udział w jednym lub dwóch odcinkach trasy Gumball 3000 z transportem zorganizowanym przez Ekipę Betsafe, przelot do miasta, w którym rozpocznie się rajd oraz z miasta, w którym rajd się zakończy, zakwaterowanie hotelowe dla dwóch osób. Miejsce docelowe rajdu w ramach pakietu zostanie podane po oficjalnym podaniu do wiadomości trasy Gumball 3000 - 2016.

Jeśli jesteś fanem tego serwisu to nie prześpij okazji i przyłącz się do promocji. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Betsafe to skorzystaj z oferty: zarejestruj konto, dokonaj wpłaty i zagraj za 60 zł w Zakładach lub Kasynie, aby zyskać szansę na zdobycie tej wspaniałej nagrody. rejestrując się na stronie serwisu czekana Ciebie pakiet powitalny, w którym masz okazje otrzymać dodatkowo 100% pierwszego depozytu do 900 PLN, przy wpłacie minimum 70 PLN. Dodatkowo otrzymasz 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams.

Z pewnością wiesz, że w rajdzie Gumball 3000 rocznie bierze udział średnio 120 samochodów oraz 240 kierowców z całego świata. Trasa liczy 3000 mil, a wyścig w całości odbywa się na drogach publicznych. Podczas 7-dniowej podróży uczestnicy zwiedzają szereg krajów na różnych kontynentach, a światowej sławy celebryci stanowią wartość dodaną dla tego unikalnego w skali światowej wydarzenia. Marzenia się spełniają – zostań pasażerem super samochodu, weź udział w ekskluzywnych przyjęciach oraz przeżyj niezapomniane chwile. Tylko biorąc udział w promocji Betsafe doświadczysz wszystkiego co najlepsze w Gumball 3000!

Oceń artykuł