Mr Green: Bonus na Live Starburst Roulette (1-6.VI)

Mr Green codziennie dodaje po 20 PLN za trafienie 15 przy stole Live Starburst Roulette

Mr green bonus na live starburst rouletteOdwiedź Kasyno Mr Green i dołącz do rywalizacji o nagrody gotówkowe, które rozdawane będą od 1 do 6 czerwca 2016 roku. Obstawiaj zakłady na kole ruletki stworzonej przez Netent - Live Starburst Roulette przy pomocy swojej gotówki, aby przez kolejne 6 dni odbierać dodatkową kasę, w chwili gdy wypadnie szczęśliwa liczba "15". Od środy do poniedziałku masz okazję zgarnąć nawet 120 PLN!

Rejestracja w Mr Green: 25 darmowych spinów + do 1750 PLN

Mr green bonus na live starburst roulette 2Każdego dnia promocji, gdy po raz pierwszy na kole ruletki Live Starburst Roulette wypadnie liczba "15", Ty odbierzesz 20 PLN. Jest to nagroda, którą możesz odebrać tylko raz dziennie, nawet jeśli będziesz kontynuował grę i trafiał w tą liczbę kilkakrotnie. Jeśli postawione zakłady będą przekraczać 70% wszystkich możliwych kombinacji na kole, Twoje rozegrane rundy nie będą kwalifikowały się do odbioru nagrody gotówkowej. Weź to do serca i pamiętaj, aby nie przekroczyć magicznego 70% wszystkich możliwych układów. Wszystkie promocyjne wygrane są prawdziwą gotówką i nie podlegają wymogom obrotu.

Mr green bonus na live starburst roulette 31 czerwca nie musisz się zrywać z samego rana. Oferta Mr Green startuje o godzinie 10:00! Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Kasynie Mr Green, to nadarza się ku temu świetna okazja, aby się przyłączyć. Przy rejestracji w Mr Green za naszym pośrednictwem otrzymasz 25 darmowych spinów na najpopularniejszym slocie Starburst bez depozytu. Po wpłacie depozytu podczas 4 pierwszych wpłat odbierzesz od serwisu do 1.750 PLN. Przy pierwszej wpłacie w wysokości minimum 50 PLN czekać będzie dodatkowy bonus 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (jeśli zdecydujesz się na wpłatę nie mniejszą niż 150 PLN). Dodatkowy zastrzyk gotówki pojawi się na Twoim koncie już chwilę po wpłacie. Darmowe spiny od depozytu znajdziesz na koncie następnego dnia, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie. Nie zwlekaj i zacznij swoją kosmiczną przygodę właśnie, w tym serwisie na dedykowanym kole ruletki Live Starburst Roulette. Być może Twoja gwiazdka jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy tylko po nią sięgnąć i przy odrobinie szczęścia odebrać wygrane oraz nagrody gotówkowe!

Oceń artykuł