Mr Green: Free spiny na Lights (1.04)

Odbierz darmowe spiny na slocie Lights za depozyt i obrót dnia 1 kwietnia 2015

Kasyno Mr Green rozświetlają dziś orientalne lampiony szczęścia. Wypuszczone w stronę nieba, podobno spełniają życzenia. Przekonaj się o tym 1 kwietnia, biorąc udział w promocji Wiosennej Wycieczki. Wybierz dowolną grę z bogatej oferty serwisu, obróć 5-krotnie wniesionym depozytem i odbierz 2 kwietnia darmowe spiny na slocie Lights! Wpłać i zagraj za minimum 100 PLN, a otrzymasz 20 gratisowych rund. Wpłata od 220 PLN, przyniesie Ci 55 dodatkowych spinów na slocie Lights. Wygrane z free spinów obróć 35 razy przed wypłaceniem gotówki.

Odbierz 10 darmowych spinów w Kasynie Mr Green + bonus!

W każdym dniu Wiosennej Wycieczki masz szanse na udział w cotygodniowym losowaniu oryginalnych rowerów. Przepustkę na loterię otrzymasz po zdeponowaniu i obróceniu w Kasynie Mr Green kwoty 100 PLN lub więcej. Jeśli chcesz zostać właścicielem jednego z 200 ręcznie wykonanych jednośladów, nie zapomnij o dodaniu adresu e-mail do losowania. Jak co dzień, również dziś do zgarnięcia 10 wiosennych free spinów. Odbierzesz je 6 kwietnia, jeśli teraz wpłacisz i zagrasz za minimum 100 PLN. Zdobyte dzięki nim wygrane, podlegają ogólnym warunkom obrotu obowiązującym w serwisie.

Przyłącz się do zabawy, sięgnij po free spiny na slocie Lights i inne bonusy Wiosennej Wycieczki. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się, a otrzymasz 10 darmowych obrotów na Starburst, bez konieczności deponowania środków. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą wpłatę, to od 150 PLN otrzymasz ich 40. Dodatkowo, odbierz bonus 100% od pierwszego depozytu minimum 25 PLN do kwoty 500 PLN. Wspaniałe emocje i wielkie wygrane tylko w Kasynie Mr Green!

Oceń artykuł