Mr Green: Darmowe spiny na Stickers i Lights (29.06-5.07)

Do 5 lipca w Mr Green odbieraj po 140 darmowych spinów na slotach Stickers, Lights, Piggy Riches oraz The Marvellous Mr Green

Rozpocznij sezon wakacyjny z gorącą oferta Kasyna Mr Green. Tylko tu masz okazję zdobyć część z 1.000.000 Wakacyjnych Spinów. Przyłącz się do promocji i odbierz swoją pulę darmowych obrotów na 4 wytypowane przez serwis wystrzałowe sloty: Lights, Stickers, Piggy Riches oraz The Marvellous Mr Green. To już drugi tydzień gdzie fani tego serwisu korzystają z darmowych rund i wygrywają wielkie sumy. Wpłacaj środki, graj i odbieraj spiny w dniach od 29 czerwca do 5 lipca 2015 roku.

Odbierz bonus powitalny Mr Green - 100 free spinów + do 1750 PLN za darmo

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do promocji, dokonaj depozytu kwalifikującego Cię do skorzystania z propozycji. Obróć go przynajmniej raz w grach kasynowych Mr green i odbierz swoją porcję free spinów przyznanych przez zielonego dżentelmena cztery razy w tym tygodniu. Będą one dostępne zawsze następnego dnia po aktywacji bonusu, po godzinie 13:00. Wybierz jedną z gier, w której chcesz rozegrać swoje otrzymane Wakacyjne Free Spiny. Jeśli masz ochotę, to ilość bonusowych rund możesz rozdzielić na wszystkie cztery sloty i wypróbować szczęścia we wszystkich - Twój wybór! Pamiętaj w tym tygodniu dodatkowe rundy obowiązują tylko na slotach Lights, Stickers, Piggy Riches oraz The Marvellous Mr Green w wersji klasycznej lub mobilnej.


Wpłać i zagraj za 50 PLN, a już następnego dnia pojawi się na Twoim koncie 10 darmowych spinów. Za depozyt w wysokości 100 PLN lub więcej na Twoim koncie pojawi się25 free spinów. Wpłata 220 PLN to już 65 darmowych rund. 140 spinów otrzymasz za minimum 440 PLN swojej wpłaty. Wygrane z free spinów podlegają 35-krotnemu warunkowi obrotu. Do otrzymania nagrody uprawniają tylko wpłaty środków dokonane w dniach od 29 czerwca do 5 lipca 2015 roku.


Jeśli jesteś tu pierwszy raz, to masz okazję skorzystać z dwóch promocji za jednym razem. Zarejestruj sie w kasynie Mr Green, dokonaj pierwszego depozytu w wysokości 150 PLN a odbierzesz pakiet bonusów: 100 darmowych spinów na slot The Marvellous Mr Green. Dodatkowo 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach, jeśli Twój wkład będzie większy niż 50 PLN. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by powiększyć swój depozyt o 100%, aż do 500 PLN oraz darmowe spiny. Dodatkowe rundy od pierwszego depozytu pojawią się na Twoim koncie po godzinie 13:00 dzień po wpłacie. Dodatkowo otrzymasz pakiet wakacyjnych spinów na cztery wytypowane przez serwis sloty: Stickers, Lights, Piggy Riches lub The Marvellous Mr Green. Przed tobą aż 4 szanse na zdobycie 140 darmowych spinów! Jesteś gotowy na świetną rozrywkę i wygrywanie? Jeśli tak, to zaczynamy wakacje w stylu Mr Green, leżak, drinki, dużo zabawy i olbrzymie wygrane! Ten tydzień od 29 czerwca do 5 lipca z pewnością będzie należał do Ciebie!

Oceń artykuł