Mr Green: Free spiny na Spinata Grande (9.04)

Odbierz darmowe spiny na automacie Spinata Grande za wpłatę i obrót 9 kwietnia 2015

Masz chęć wziąć udział w promocji Kasyna Mr Green i otrzymać 120 darmowych obrotów za grę? Jeśli tak to skorzystaj z akcji "Raj Promocji" w dniu 9 kwietnia i zapewnij sobie dodatkową grę na slocie Spinata Grande.

Wybierz dowolną grę z oferty serwisu, wpłać i obróć środkami przynajmniej 5 razy, a odpowiednia ilość darmowych obrotów wpłynie na Twoje konto 10 kwietnia, po godzinie 13:00. Z depozytem od 100 PLN, odbierzesz jutro 20 free spinów. Depozyt minimum 220, to już 55 free spinów do odbioru w piątek. Jeśli natomiast wpłacisz i zagrasz za 440 PLN w piątek 10 kwietnia cieszyć się będziesz, aż 120 darmowymi obrotami na slocie Spinata Grande. Jak widzisz czym pokaźniejszy będzie Twój wkład w dzisiejszą rozrywkę, tym większa ilość darmowych spinów będzie dostępna jutro. Wygrane z darmowych obrotów mogą zostać obrócone tylko na grach slotowych, w ciągu kolejnych siedmiu dni i wygrana z nich podlega 35 krotnemu warunkowi obrotu.

Rejestracja w Mr Green - 10 spinów bez depozytu oraz bonus

Jeżeli nigdy nie brałeś udziału w promocjach tego serwisu, to zarejestruj się, a natychmiast otrzymasz 10 darmowych spinów. Dodatkowe 40 obrotów dostaniesz, jeśli podejmiesz decyzje o wpłacie minimum 150 PLN. Darmowe obroty są do wykorzystania na slocie Starburst. Pierwszy Twój depozyt zostanie powiększony o dodatkowe 100% do 500 PLN. Grając dziś 9 kwietnia w Kasynie Mr Green masz okazję jutro wypróbować grę Spinata Grande za darmowe obroty, które po każdym zakręceniu będą zamieniać się w prawdziwą gotówkę.Dzięki free spinom zwiększysz szansę na powiększenie swojego kapitału i wydłużysz czas spędzony na miłej i zabawnej rozrywce. Jeśli jesteś fanem latynoamerykańskiej muzyki, fiesty i kolorowych dodatków to trafiłeś pod właściwy adres!

Oceń artykuł