Mr Green: Doładowania na The White Snake lady Legend (21-31.VII)

Mr Green rozdaje doładowania od 200 do 6000 PLN na slocie The White Snake lady Legend

Mr green doladowania na the white snake lady legend 1Idąc naprzeciw wymaganiom swoich graczy Netent po raz kolejny stworzyło nowy slot. Z tej okazji w Kasynie Mr Green masz szansę wziąć udział w promocji, w której serwis ten rozdaje doładowania gotówkowe. Nowym nabytkiem jest czarodziejski slot The White Snake lady Legend, a grając na nim przez dwa kolejne weekendy możesz zdobyć doładowania o łącznej wartości 20.000 PLN. Pierwsza impreza startuje w czwartek 21 lipca i potrwa do niedzieli 24 lipca 2016 roku. Druga część potrwa od piątku 29 lipca do niedzieli 31 lipca 2016 roku!

Rejestracja w Mr Green z 25 free spinami na slocie Starburst bez depozytu

Doladowania na slocie the white snake ladyOkres wakacyjny w Kasynie Mr Green to czas rozpieszczania swoich graczy. Jeśli lubisz wyzwania i magię oraz odkrywanie tajemnic, nie marnuj drogocennego czasu i podejmij wyzwanie. Jesteśmy pewni, że zdołasz wykręcić najwyższe kombinacje i zdobędziesz wielką wygraną. Tylko przez kolejne dwa weekendy masz okazję poczuć sporą dawkę adrenaliny i mocniej walące serce, grając na slocie The White Snake lady Legend i myśląc o doładowaniu w wysokości 6.000 PLN. Być może właśnie ono jest Tobie pisane? Zapewniamy, że funkcje na tym automacie oczarują Cię, nie tylko grafiką, ale też podkładem muzycznym. Oprócz wielkich wygranych z samej gry możesz spodziewać się także doładowań gotówkowych. Po każdym weekendzie z wszystkich uczestników promocji losowo zostanie wybranych 20 graczy miedzy, których zostanie rozdana gotówka o wartości 10.000 PLN. Bardziej szczegółowo wygląda to tak: po jednym doładowaniu w wysokości: 6.000 PLN, 4.000 PLN, 1.300 PLN. Dwie nagrody po 1.000 PLN, cztery doładowania po 500 PLN oraz 400 PLN i sześć doładowań po 200 PLN.

Same uczestnictwo w promocji i gra na automacie The White Snake lady Legend nie jest gwarancją otrzymania dodatkowej premii. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że jeśli Ci się poszczęści, to wygrane nie podlegają wymogom obrotu i można nimi od razu dysponować.

Mr green doladowania na the white snake lady legendUdowodnij, że jesteś prawdziwym fanem jednorękich bandytów, uwielbiasz wyzwania i potrafisz wygrywać! Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Kasynie Mr Green, to nadarza się ku temu świetna okazja. Jako nowy gracz otrzymasz do 1750 PLN przy 4 pierwszych wpłatach. Jeśli to zrobisz korzystając z powyższego linku, obok standardowego pakietu powitalnego od kasyna, zgarnąć możesz 25 darmowych spinów na slocie Starburst bez depozytu. Jest to prezent dedykowany wyłącznie czytelnikom naszego portalu. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by otrzymać 100% bonusu od depozytu aż do 500 PLN oraz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande przy pierwszej wpłacie minimum 150 PLN. Dodatkowo otrzymasz premie bonusowe za pierwsze cztery wpłaty! Drugi depozyt powiększy się o 50% do 250 PLN, trzecia wpłata środków to następne dodatkowe 25%, aż do 500 PLN. Czwarty depozyt zwiększy Twoje saldo o dodatkowe 125% do kwoty 500 PLN. Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po dokonaniu wpłaty, po godzinie 13:00. Przed wypłaceniem, wygraną z dodatkowych spinów należy obrócić 35 razy. Nie odkładaj decyzji na później i zacznij swoją przygodę właśnie w te nadchodzące, lipcowe weekendy. Kasyno Mr Greend aje Ci dwie okazje na wygranie dużych pieniędzy, które z pewnością przydadzą się na letnie wojaże!

Oceń artykuł