Mr Green: Gotówka na Koi Princess Roulette (22-26.VII)

Mr Green dodaje po 25 PLN za trafienie "5" przy stole Koi Princess Roulette

Gotowka przy stole do ruletki koi princess w mr greenZapraszamy na nową promocję Kasyna Mr Green, w której możesz zdobyć do 125 PLN grając przy stole ruletki Koi Princess Roulette od Netent. Oferta startuje od godziny 10:00 w piątek, 22 lipca i zakończy się we wtorek, 26 lipca 2016 roku o północy. Grając przy dedykowanym stole Koi Princess Roulette masz okazję wygrać po 25 PLN przez pięć kolejnych dni, bez wymogu obrotu.

Rejestracja w Mr Green z pakietem powitalnym bez depozytu - 25 free spinów na Starburst

Mr green gotowka przy stole koi princess roulette 2Slot Koi Princes przyciąga swoimi licznymi funkcjami jak i grafiką związaną z kulturą japońską. To jeden z najczęściej grywalnych automatów. Z pewnością też już nie raz kręciłeś jego bębnami. Z racji popularności i idąc naprzeciw wymaganiom klientów Netent inspirowany tym slotem stworzył stół do ruletki Koi Princess Roulette. Jeśli ciekaw jesteś jak wygląda ruletkowe księstwo księżniczki Koi, zapraszamy do zabawy. Aby zakwalifikować się do pojedynczej nagrody gotówkowej o wartości 25 PLN, należy posiadać aktywny zakład (liczy się tylko wkład własny) na dedykowanym stole do ruletki Koi Princess Roulette, podczas gdy wypadnie szczęśliwa liczba "5".

Mr green gotowka przy stole koi princess roulette 3Do odbioru nagrody kwalifikuje się tylko pierwszy zakład dziennie, w którym trafisz szczęśliwą "5", dalsze piątki nie są już nagradzane premią, bo każdego dnia można wygrać tylko jedną taką nagrodę. Obstawiając swoje zakłady zwracaj uwagę, aby nie przekraczać 70% wszystkich możliwych kombinacji. Rundy, w których Twoje zakłady przekroczą tą sumę, zdyskwalifikują Cię i nie otrzymasz nagrody gotówkowej. Możesz wygrać maksymalnie 25 PLN każdego dnia, czyli do 125 PLN w czasie od 22 do 26 lipca 2016 roku. Bardzo ucieszy Cię fakt, że nagrody nie trzeba obracać i można ją natychmiast wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Mr green gotowka przy stole koi princess roulette 4Promocji NetEnt Koi Princess Roulette skierowana jest tylko dla graczy Kasyna Mr Green. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy dołącz do grona ukontentowanych klientów. Na początek współpracy odbierzesz pakiet powitalnych bonusów, w którym możesz zyskać do 1.750 PLN podczas pierwszych 4 depozytów oraz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Jeżeli zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz od Kasyna Mr Green bez depozytu 25 darmowych spinów na Starburst. Dokonując pierwszej wpłaty masz okazję zgarnąć 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (przy wpłacie depozytu minimum 150 PLN). Dokonaj pierwszej wpłaty, by odebrać bonus 100% do 500 PLN oraz darmowe spiny, które wpłyną na Twoje konto. Dołącz do zastępu wielbicieli slotu Koi Princess i zagraj przy stole ruletki Koi Princess Roulette. Obstawiaj przez kolejne 5 dni tak Swoje zakłady, by trafić szczęśliwą liczbę 5, która zapewni Ci wysokie wygrane oraz codzienne 25 PLN, które utworzą aż 125 PLN!

Oceń artykuł