Mr Green: GreenMania (15.06-9.08)

Od 15 czerwca do 9 sierpnia w Mr Green do zdobycia darmowe spiny, nagrody oraz gotówka w konkursie GreenMania - w pulu ok. 100 000 PLN

W wakacyjnych planach nie może zabraknąć miejsca na zieloną promocję Kasyna Mr Green. Poddaj się GreenManii i zgarniaj fanty podczas 8 tygodni gorącej zabawy! Przewidywana pula nagród wynosi 100 000 PLN, a część z nich sama wpadnie w Twoje ręce. Po prostu graj, obstawiaj i zbieraj GreenCoiny, które wymienisz na nagrody gwarantowane oraz weźmiesz udział w losowaniu nagród finałowych. Każda zielona moneta w garści, to także szansa na bonusy pieniężne.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów oraz do 1750 PLN

Poszczególne etapy konkursu trwają od poniedziałku do niedzieli. Promocja zapewni nam łącznie 56 dni rozrywki, w terminie 15 czerwiec – 9 sierpień 2015 roku. Aby dołączyć do GreenManii, wejdź na stronę mrgreen-promo i kliknij „dołącz do konkursu”. Podaj numer ID, indywidualny dla każdego gracza dokonującego rejestracji w Kasynie MrGreen. Jeśli wcześniej nie logowałeś się do serwisu, jest to odpowiednia chwila, aby założyć konto. Pamiętaj, że promocja wymaga podania polskiego lub czeskiego adresu zamieszkania podczas rejestracji.

Co dalej? Otwórz się na GreenManię! Graj w co tylko zechcesz w Kasynie Mr Green, a za wniesione środki własne odbieraj zielone monety. Wymienisz je na darmowe rundy w grze Starburst i zawalczysz z ich pomocą o zegarek apple watch. Każde 50 PLN depozytu obrócone 5-krotnie w serwisie, oznacza 1 GreenCoin na koncie. W zamian za 10 GreenCoinów dostaniesz 5 free spinów, za 20 – 15 free spinów, 50 zielonych losów gwarantuje 25 free spinów, a 100 – aż 50 darmowych rund na slocie Starburst. Wszystkie gratisowe spiny wymagają 35-krotnego obrócenia.

Uczestnicy GreenManii maja również szansę na bonusy pieniężne od drugiego depozytu. Kasyno Mr Green nagrodzi nimi 5-ciu graczy, którzy w danym tygodniu promocji zdobędą najwięcej zielonych monet. Reload bonus 100% do 500 PLN otrzyma osoba z miejsca pierwszego. Bonus depozytowy 100% do 300 PLN dla miejsca drugiego, bonus depozytowy 100% do 200 PLN dla trzeciego. Pozycja czwarta za liczbę zgarniętych GreeCoinów, gwarantuje odbiór reload bonusu 100% do 100 PLN, a piąta – bonusu 100% do 50 PLN. Nagrody wymagają obrotu 35 razy.

Zarówno promocyjne free spiny jak i reload bonusy, zostaną przekazane graczom dzień po zakończeniu danego etapu promocji. Wszystkie GreenCoiny zebrane w ciągu 8 tygodni GreenManii, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej 12 sierpnia. Do 3 graczy trafią tego dnia smartwatche firmy Apple. Baw się w Kasynie Mr Green i zbieraj zielone monety. Nagrody czekają!

Kto dotąd nie dokonał rejestracji w serwisie, powinien zrobić to jak najszybciej chcąc uczestniczyć w konkursie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (podając polski, względnie czeski adres zamieszkania) i odbierz prezent powitalny. Na dobry początek 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Otrzymasz bonus 100% do 500 PLN, od wpłaty minimum 50 PLN. Deponując 150 PLN zgarniesz 100 free spinów do wykorzystania na grze Spinata Grande. Zapraszamy!

Oceń artykuł