Mr Green: Turniej slotowy Mystery Win (17.VI-8.VII)

Cotygodniowy turniej Mr Green na Wicked Circus, Dark Joker Rizes, Jokerizer z pulą 100 000 PLN

Mr green turniej mystery win 1Kasyno Mr Green zaprasza na piątkowe turnieje, w których do wyboru masz 3 automaty slotowe i do wygrania nagrody pieniężne o łącznej wartości 100.000 PLN. Dołącz do zabawy w dowolny lub każdy piątek i trafiaj w Mystery Win w jednej z turniejowych gier. Turniej startuje o godzinie 17:00 i kończy o 23:59 w następujące piątki: 17 i 24 czerwca oraz 1 i 8 lipca 2016 roku!

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów bez depozytu

Mr green turniej mystery win 3Żeby zostać zakwalifikowanym do turniejowego rankingu zagraj za prawdziwą gotówkę na jednym z 3 automatów slotowych. Już po pierwszym uruchomieniu wybranej przez siebie gry otrzymasz unikalny numer gracza, który będzie Twoim identyfikatorem określającym pozycję w tabeli rankingowej. Minimalna wartość stawianych zakładów wynosi 5 PLN. Do wyboru masz slot Dark Joker Rizes, Jokerizer lub Wicked Circus. Podczas kręcenia bębnami wybranej przez siebie gry turniejowej, traf minimum jeden raz Mistery Win. Po zakończeniu piątkowego turnieju najlepszych 5 graczy, którzy trafią największą kwotę Mystery Win wygra nagrody gotówkowe o łącznej wartości 16.000 PLN. Za 1 miejsce przygotowane jest 6.000 PLN, za 2 miejsce 4.000 PLN i za 3 miejsce 3.000 PLN. 4 i 5 miejsce gwarantuje odpowiednio 2.000 PLN oraz 1.000 PLN.

Gcze biorący udział w turnieju, którzy uplasowali się na miejscach od 6 do 25 wezmą udział w loterii, w której 1ra0 losowo wybranych graczy podzieli się nagrodą pieniężną o wartości 4.000 PLN. Najwyższa nagroda to 800 PLN, a najniższa 200 PLN. Jeśli znajdziesz się w tej grupie najlepszych masz 48 godzin na wejście do sekcji losowania nagród pieniężnych i wybrania skrzyni z nagrodą. Po dwóch dniach nieodebrane nagrody zostaną losowo przyznane zakwalifikowanym graczom, którzy nie wybrali żadnej skrzyni.

Mr green turniej mystery win 2Nagrody gotówkowe trafią na konta graczy w ciągu 48 godzin od zakończenia każdego piątkowego turnieju. Trafiaj jak najczęściej Mystery Win, które zapewnią Ci niemałą wygraną no i oczywiście zapewnią wspaniałą rozrywkę. Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green, najpierw dokonaj rejestracji i odbierz fantastyczny bonus dedykowany wyłącznie naszym czytelnikom. Kliknij w powyższy link, załóż konto, a znajdziesz na swoim koncie 25 darmowych spinów na slocie Starburst bez depozytu. W standardowym pakiecie powitalnym od Kasyna Mr Green znajdziesz do 1.750 PLN podczas pierwszych czterech doładowań konta oraz 100 darmowych spinów na Spinata Grande, przy pierwszej wpłacie powyżej 150 PLN. Zabaw się z Jokerem na slotach Dark Joker Rizes, Jokerizer lub Wicked Circus od Yggdrasil Gaming i sięgnij co piątek po część z puli 20.000 PLN!

Oceń artykuł