Mr Green: Turniej na Hall of Gods i Mega Fortune (5-6.09)

5 i 6 września do zdobycia 8 000 PLN w turniej slotowych Kasyna Mr Green na Hall of Gods oraz Mega Fortune

Spragniony prawdziwych emocji i niekonwencjonalnej rozrywki? W Kasynie Mr Green czeka na Ciebie fascynujący i pełny niespodzianek turniej na slocie Hall of Gods i Mega Fortune, w którym na pięciu uczestników czeka do podziału 8.000. Rywalizacja rozpoczyna się o północy w sobotę 22 sierpnia i trwa do 23:59 w niedzielę 23 sierpnia 2015 roku.

Otwórz konto w Mr Green i odbierz do 1750 PLN oraz 100 free spinów

Hall of Gods oraz Mega Fortune pochwalić się mogą nie jednym, ale aż trzema progresywnymi jackpotami: Mini, Midi i Mega. Nie sposób szczegółowo oszacować, jak wartościowy jest każdy z nich. Ich wartość powiększa się w błyskawicznym tempie, głównie za sprawą przyłączających się graczy uruchamiających te sloty. Mega jackpot, to kwota rzędu miliona euro. Rozbicie Mini lub Midi jackpota, oznacza wygraną od kilkuset do kilku tysięcy euro. Jeśli miałeś okazję sprawdzić możliwości tych automatów, to znasz już tajemnicę ich popularności. Jeżeli to Twój pierwszy raz, nie zastanawiaj się i przyłącz się do gry o wielkie wygrane!

Zaloguj się w Mr Green i graj. Twoje zwycięstwo zależy od zajętego miejsca w Tabeli wyników, obliczone na podstawie procentowego wyniku uzyskanego z 20 kolejnych spinów na slocie Mega Fortune lub jak wolisz Hall of Gods. Minimalna stawka za rundę wynosi 1 PLN dla slotu Hall of Gods i 1.25 PLN dla slotu Mega Fortune. Niższe stawki nie będą brały udziału w turnieju. Pięciu najlepszych graczy otrzyma nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 4.000 PLN , gracz z II miejscem otrzyma 2.000 PLN, za III miejsce 1.000 PLN, za IV i V miejsce zwycięzcy otrzymają 600 i 400 PLN. Zasiądź na czołowym miejscu wśród najlepszych!

Przygotuj się na wspaniałą zabawę. Wstąp na kawę do Kasyna Mr Green i zgarnij gotówkę! Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się, a otrzymasz 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Przy pierwszej wpłacie w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowo 100% do 500 PLN. Wpłacając minimum 150 PLN otrzymasz 100 free spinów w grze Spinata Grande.

Slot Hall of Gods oraz Mega Fortune pod każdym względem zadowoli najbardziej wymagających graczy. Grafika, bonusy, funkcje – wszystko dopracowane ze szczególną starannością. Wstąp do Kasyna Mr Green i rozpocznij ekscytującą przygodę w dniach od 5 do 6 września 2015 roku. Pokaż wszystkim kto jest najlepszy i zgarnij główną nagrodę!

Oceń artykuł