Mr Green: Hawaje i darmowe spiny na Aloha! Cluster Pays (22-29.03)

Za grę na slocie Aloha! Cluster Pays w Mr Green otrzymasz bilety do losowania wycieczki na Hawaje oraz 100 000 free spinów

Mr green wycieczka na hawaje i free spiny 1Masz dosyć zimy i marzą Ci się ciepłe, słoneczne klimaty? To z pewnością nie pogardzisz wyjazdem na Hawaje, które są główną nagrodą w najnowszej promocji Kasyna Mr Green "The Aloha! Cluster Pays". Oferta startuje we wtorek, 22 marca i potrwa do wtorku, 29 marca 2016 roku. Na uczestników promocji czeka wycieczka VIP dla dwojga o wartości 30.000 PLN oraz 100.000 darmowych spinów na slocie Aloha! Cluster Pays. Obowiązujące zasady i regulamin jest dziecinnie prosty. Jeśli posiadasz konto w Kasynie Mr Green dołącz do zabawy, a być może już 30 marca to Ty będziesz szczęśliwym zwycięzcą!

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów na Starburst bez wpłaty

Mr green wycieczka na hawaje i free spiny 1Kasyno Mr Green lubi spełniać marzenia swoich graczy, bo któż nie marzy o wycieczce w inny zakątek świata. Jednym marzy się alaska innym ciepłe kraje. Jeśli śnisz po nocach o wakacjach na Hawajach, Twoje marzenia mogą się ziścić, jeśli weźmiesz udział w tej ofercie. Co należy zrobić, by stanąć przed szansą na wygranie wycieczki i darmowych spinów? Aby zakwalifikować się do promocji zaloguj się na swoim koncie w Kasynie Mr Green. Następnie rozegraj 20 rund na slocie Aloha! Cluster Pays za minimum 0.50 PLN za zakład. Każde ukończone 20 spinów gwarantuje Ci 1 los na loterię puli 100.000 free spinów na slocie Aloha! Cluster Pays oraz nagrody głównej – wycieczki na Hawaje. Grając, codziennie możesz zdobyć tylko 50 losów. Zatem do dzieła, każdy los to większa szansa na nagrody.

W pakiecie nagrody głównej znajdziesz: wycieczkę VIP dla dwojga na Hawaje o wartości 30.000 PLN. Wycieczka obejmuje dwa przeloty z Europy do Honolulu, siedem nocy w 4-gwiazdkowym hotelu w Luana Waikiki oraz ponad 4.000 PLN na drobne wydatki. Czekają także atrakcje takie jak: nurkowanie z żółwiami, lekcje surfingu i rejs katamaranem. Nagrody nie można przenieść na inną osobę, ani zamienić na gotówkę lub bonus. Wycieczkę należy zrealizować do 6 miesięcy od zakończenia promocji.

Mr green wycieczka na hawaje i free spiny100.000 free spinów zostanie rozlosowana miedzy 5.000 graczy z różnych krajów. Będą one dostępne tylko na slocie Aloha! Cluster Pays w wersji mobilnej lub na komputer. Darmowe spiny będą do wykorzystania w ciągu 7 dni od aktywacji. Przed wypłaceniem wygranych z free spinów należy je obrócić 35 razy w Kasynie Mr Green. Losowanie nagród odbędzie się w środę, 30 marca 2016 roku przez producenta gier Netent.

Jeżeli nie miałeś okazji grać w Kasynie Mr Green to skorzystaj z pakietu powitalnego. Pozwól zasilić Twoje konto 25 darmowymi spinami bez depozytu na slocie Starburst. Dodatkowo przy pierwszych 4 wpłatach, masz okazje dostać 1750 PLN! Po pierwszym doładowaniu w kwocie minimum 50 PLN otrzymasz bezpłatny bonus w wysokości 100%, do 500 PLN oraz 100 spinów na slot Spinata Grande przy wpłacie minimum 150 PLN. Dołącz do promocji Kasyna Mr Green i przez 8 dni walcz o wyjazd na Hawaje oraz darmowe spiny na slocie Aloha! Cluster Pays! Powodzenia!

Oceń artykuł