Royal Panda: Free spiny na slocie Medusa II (27-29.V)

Codzienne free spiny na gry NextGen za grę na slocie Medusa II w Royal Panda

Royal panda darmowe spinyna slocie medusa 1Świętuj z Kasynem Royal Panda nadejście siedmiu wspaniałych automatów produkcji NextGen, które będą dostępne od poniedziałku 30 maja 2016 roku. Royal Panda chcąc podzielić się tą radością ogłosiła promocję, w której przez 7 dni rozda każdemu z uczestników tej akcji po 140 darmowych spinów do wykorzystania na nowych grach. Jeśli masz ochotę na darmową rozrywkę i wypróbowanie nowości dołącz do zabawy w dniach od 27 do 29 maja 2016 roku, grając na slocie Medusa II.

Rejestracja w Royal Panda i 25 free spinów + do 1000 Euro za darmo

Royal panda darmowe spinyna slocie medusa 2Aby skorzystać z codziennej dostawy darmowych spinów należy zagrać na slocie Medusa II, obstawiając minimum 50 rund za prawdziwą gotówkę od piątku 27 maja do niedzieli 29 maja. Grając w powyższym terminie na slocie Medusa II, już od poniedziałku przyszłego tygodnia, każdego kolejnego dnia, w samo południe na Twoje konto wpływać będzie po 20 darmowych spinów. W poniedziałek spiny będą dostępne na slocie Dr. Love on Vacation, we wtorek za free wypróbujesz wszystkie funkcje slotu Pandamania, a w środę King Kong. Także przez następne 4 dni będzie czekała na Ciebie porcja 20 darmowych spinów. W czwartek w południe odbierzesz je na slocie Psycho, w piątek na slocie Easy Slider, a w sobotę na slocie Gorilla Go Wild. W ostatni dzień (niedziela) zabawisz się za free na slocie Dragon Drop.

Royal panda darmowe spinyna slocie medusa 3Nie zaprzeczysz, że oferta Kasyna Royal Panda jest bardzo interesująca i zachęcająca, bo któż nie lubi darmowych spinów? Tym bardziej, że są to najlepsze gry produkcji NextGen. Jedynym warunkiem, aby z nich skorzystać jest zakręcić 50 razy na slocie Medusa II miedzy piątkiem a niedziela – to chyba nie są duże wymagania? Co do obrotu wygranymi z free spinów, to należy je przed wypłatą obrócić 35 razy i trzeba tego dokonać wyłącznie poprzez stawianie zakładów ze swojego salda gotówkowego. Udogodnieniem dla uczestników tej akcji jest to, że darmowe spiny można wykorzystać zarówno w mobilnej jak i stacjonarnej wersji gry.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę pierwszy raz, a chciałbyś dołączyć do promocji i zostać na dłużej w Kasynie Royal Panda, zarejestruj się z powyższego linku. Na nowych graczy w Royal Panda czeka pakiet powitalny, w którym przy pierwszej wpłacie depozytu zyskasz dodatkowy bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Nie odwlekaj decyzji o wzięciu udziału w tej akcji, graj na slocie Medusa II od piątku do niedzieli i złap 140 darmowych spinów na siedem super automatów firmy NextGen już od 30 maja do 5 czerwca 2016 roku!

Oceń artykuł