Royal Panda: Free spiny na Theme Park: Tickets of Fortune (22.VI)

Free spiny na nowym slocie Theme Park: Tickets of Fortune po wpłacie w Royal Pandzie

Royal panda darmowe spiny theme park tickets of fortune 222 czerwca do portfolio Kasyna Royal Panda dołącza nowa produkcja Netent, którą jest slot Theme Park: Tickets of Fortune. To pełny zabawy i dodatkowych funkcji slot, który zmieni Twoją grę na zawsze. Jeśli zawitasz w tym dniu w Kasynie Royal Panda i dołączysz do imprezy powitalnej otrzymasz 100 darmowych spinów na wypróbowanie wszystkich jego atutów. Wrota parku rozrywki czekają na Twoją wizytę!

Rejestracja w Royal Pandzie: 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Royal panda darmowe spiny theme park tickets of fortune 1W środę, 22 czerwca do godziny 23:59 wstąp do Kasyna Royal Panda, zaloguj się, dokonaj depozytu w wysokości minimum 100 PLN i zagraj na nowym slocie Theme Park: Tickets of Fortune, który przeniesie Cię do niesamowitego świata rozrywki. Po spełnieniu tego warunku przez kolejne 5 dni będziesz otrzymywał po 20 darmowych spinów na Theme Park: Tickets of Fortune. Spiny będą dostępne od godziny 12:00 każdego dnia od 23 do 27 czerwca i będzie je można wykorzystać tylko na slocie Theme Park: Tickets of Fortune.

Royal panda darmowe spiny theme park tickets of fortune 3
Theme Park: Tickets of Fortune to slot który oferuje 5 bębnów i 50 linii wygrywających. Skuś się na przejażdżkę rollercoasterem z symbolami stacked wild i zakręć kołem fortuny, by odebrać ekscytujące gry bonusowe, które mogą Ci pomóc wygrywać ogromne nagrody pieniężne! Na nowych członków Kasyna Royal Panda czeka pakiet powitalnych bonusów.

Royal panda darmowe spiny theme park tickets of fortune 4
Jeśli masz ochotę wziąć udział w mnogich promocjach tego serwisu, zarejestruj się i dokonaj depozytu. Tuż po wpłacie minimum 40 PLN na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Odbierz bonus oraz darmowe spiny i ciesz się ze wspaniałej rozrywki jaką daje zabawa w Kasynie Royal Panda. Zatem zapraszamy do najpiękniejszego parku rozrywki po wspaniałą przygodę. Odbierz codziennie 20 free spinów i ciesz się darmową grą na slocie Theme Park: Tickets of Fortune w Kasynie Royal Panda!

Oceń artykuł