Royal Panda: Gotówka na sloty Thunderkick i ELK (8-10.VII)

Bonusy gotówkowe na nowe sloty sieci Thunderkick i ELK w Kasynie Royal Panda

Royal panda gotowka na thunderkick 1W Kasynie Royal Panda debiutują nowe automaty producentów gier Thunderkick i ELK Studios. Z tej okazji możesz zagrać na wielu nowych slotach z premią gotówkową o wartości nawet 160 PLN. Czeka na Ciebie rozświetlony las z sympatycznym gospodarzem Electric Samem lub możesz wyruszyć na poszukiwanie kosmicznej fortuny na slocie The Rift. Ucieszy Cię fakt, że w Kasynie Royal Panda wciąż przybywa nowych tytułów, więc nie musisz się martwić o brak dobrej rozrywki, bo każdy tu znajdzie coś dla siebie! Skorzystaj z bonusów, graj od 8 do 10 lipca na slotach od ELK i Thunderkick!

Załóż konto w Royal Panda i odbierz do 1000 PLN za free oraz 25 darmowych spinów

Royal panda gotowka na thunderkick 2Skorzystaj z bonusu w wysokości 80 PLN, zagraj za 200 PLN na slocie Bloopers od ELK w dniach 8-10 lipca, a już od 11 do 14 lipca odbierzesz przez 4 kolejne dni po 20 PLN do wykorzystania na slotach Taco Brothers, Electric Sam, The Lab i DJ Wild. To jeszcze nie koniec oferty! Jeśli rozegrasz 200 PLN na slocie The Rift od Thunderkick w dniach od 8 do 10 lipca, to także i tu odbierzesz 80 PLN. Tym razem ta kwota może zostać wykorzystana na sloty tego producenta takie jak: 1429 Uncharted Seas, Toki Time, Fruit Warp i Birds on a Wire. Możesz skorzystać zarówno z mobilnej jak i standardowej wersji tych gier. Począwszy od poniedziałku 11 lipca do czwartku 14 lipca, każdego dnia o godzinie 12:00 znajdziesz 20 PLN na swoim koncie. Jeżeli skorzystasz z obu gier promocyjnych każdy dzień przyniesie Ci 40 PLN do sprawdzenia gier sieci ELK i Thunderkick. Otrzymany bonus należy obrócić 35x na dowolnych grach w Kasynie Royal Panda, w ciągu 90 dni. Niewykorzystany bonus po tym terminie przepadnie.

Royal panda gotowka na thunderkick 3W Kasynie Royal Panda na nowych graczy czeka także bonus powitalny na start. Dedykowany jest osobom, które zarejestrują się i zdeponują pieniądze po raz pierwszy. Zarejestruj się, złóż depozyt i zgarnij 25 darmowych obrotów na Starburst. Dodatkowo otrzymasz bonus 100% pierwszej wpłaty do 1 000 PLN. Świętuj debiut nowych gier od producentów ELK i Thunderkick, graj i wygrywaj. W kasynie Royal Panda przez cały rok czekają na Ciebie darmowe spiny, bonusy i niezapomniane promocje z wyjątkowymi nagrodami!

Oceń artykuł