Royal Panda: Duże wygrane na Thunderstruck II

Trzy duże wygrane na slocie Thunderstruck II w Kasynie Royal Pand

Royal panda najwieksze wygrane w thunderstruck ii 1Wizyta w Komnacie Chwały Thunderstruck II w Kasynie Royal Panda zaowocowała wielkimi wygranymi. Aż troje graczy z europejskich krajów wylosowało fantastyczne kombinacje, dzięki którym trafili na szczyt tabeli rankingowej i zdobyli ogromne wygrane.


Załóż konto w Royal panda z bonusem powitalny: 25 free spinów + do 1000 PLN za darmo

Royal panda najwieksze wygrane w thunderstruck iiNordyccy bogowie czuwali nad uczestnikami wyprawy po fortunę w Kasynie Royal Panda. Trzema najlepszymi kombinacjami mogą pochwalić się Lady Tought, Martinh79 oraz Cezary2510. Dwoje pierwszych grało na slocie Thunderstruck II w wersji mobilnej, natomiast Cezary2510 na standardowej wersji gry.

LadyTouch postawiła 3 funty i aktywowała grę bonusową, podczas której ekran wypełnił się symbolami wild z napisem Wild Magic. W ten sposób uzyskała mnożnik o wartości 8.100 razy i wygrała niewiarygodne 24.300 funtów, co w przeliczeniu wychodzi prawie 133.650 PLN. To samo szczęście przytrafiło się graczowi o pseudonimie Cezary2510. On także trafił mnożnik x8.100 lecz zakład obstawił tylko kwotą 1.50 PLN i w ten sposób wzbogacił się o 12.150 PLN. Martinh79 postawił 3 korony norweskie na slocie Thunderstruck II i pomnożył je x1080,33 wygrywając 3241 koron norweskich, które w przeliczeniu dały mu około 1.550 PLN wygranej.

Royal panda najwieksze wygrane w thunderstruck ii 2Motywem przewodnim slotu Thunderstruck II jest Age of Mythology oraz mistyczni bogowie nordyccy z bogatą symboliką. Slot posiada 5 bębnów i 243 aktywne linie zakładu, które dają najwyższe możliwe kombinacje. Ponadto zawiera rundy bonusowe burzy i wielkiej hali zakręceń. Wrota Valhalli stoją otwarte przed Tobą, wystarczy przekroczyć próg i znaleźć się w Komnacie Chwały, aby zawalczyć o boskie wygrane, które są tak wielkie jak wielcy są bogowie na bębnach: Thor – bóg piorunów i burzy, Odyn – władca Asgardu oraz Loki – bóg niezgody, którzy wspólnie walczą z tytanami i bronią skarbów Valhalli. Graj na slocie Thunderstruck II, a kto wie, może będziesz kolejnym graczem, do którego szczęście się uśmiechnie i jak LadyTouch zainwestujesz niewiele, a trafisz fortunę.

Wielkie wygrane w royal pandaPodejmij wyzwanie i zobacz czy bogowie Ci sprzyjają. Wstąp do Komnaty Chwały na slocie Thunderstruck II, w Kasynie Royal Panda. Jeśli, nie jesteś jeszcze depozytorem Kasyna Royal Pand, a masz ochotę dołączyć do grona wielkich zwycięzców, to zarejestruj się i wpłać depozyt. Pierwsza wpłata gwarantuje Ci bonus powitalny. Na start przy pierwszej wpłacie w minimalnej wysokości 40 PLN czeka na Ciebie bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Dołącz do Kasyna Royal Panda już dziś, a gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę z wielkimi wygranymi!

Oceń artykuł