Royal Panda: Free piny na Drive: Multiplier Mayhem (23-28.02)

Premiera slotu Drive: Multiplier Mayhem i 150 darmowych spinów + PlayStation 4 lub Xbox One (23-28.02)

Wciśnij gaz do dechy w promocji Czas na Drive w Kasyna Royal Panda. Graj na nowej grze Drive: Multiplier Mayhem od Netent i zgarnij 150 darmowych obrotów oraz sięgnij po nagrodę główną w postaci PlayStation 4 lub Xbox One z dwiema dodatkowymi grami wyścigowymi. Oferta obowiązuje od 23 do 28 lutego 2016 roku!

Zarejestruj się w Royal Panda, odbierz pakiet powitalny i korzystaj z promocji

"Czas na Drive" to specjalna propozycja z okazji premiery slotu Drive: Multiplier Mayhem w Kasynie Royal Panda. Do tej oferty nie musisz się zapisywać. Wystarczy w dniach od 23 do 28 lutego 2016 roku rozegrać codziennie 25 obrotów na slocie Drive: Multiplier Mayhem, na prawdziwe pieniądze. Następnego dnia otrzymasz 25 darmowych spinów na tę grę, które są nagrodą gwarantowaną. Łącznie możesz otrzymać aż 150 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem w Kasynie Royal Panda!

Jeśli do 29 lutego, przy pomocy darmowych spinów uzyskasz najwyższą wygraną z pojedynczego kręcenia, masz okazję wygrać jeden z dwóch zestawów: zestaw Play Station 4 + dwie gry wyścigowe - Need for Speed i DriveClub lub Xbox One z grami Need for Speed i Forza Motorsport 6. Wybór będzie zależał od Ciebie.


Darmowe obroty będą dodawane następnego dnia o godzinie 12:00 po rozegraniu 25 spinów na nowym slocie Drive: Multiplier Mayhem. W przypadku gdy dwóch lub więcej graczy uzyska ten sam wynik, konsolę wygra ten, który zdobył go pierwszy. Jeśli zestaw konsoli nie będzie dostępny lub zwycięzca wyrazi taką wolę, może otrzymać równowartość w gotówce. Suma 1.600 PLN zostanie dodana do konta zwycięzcy i nie będzie podlegała warunkom obrotu.

Dla nowych graczy, którzy chcieliby skorzystać z promocji Kasyna Royal Panda "Czas na Drive" przygotowany jest pakiet powitalny. Wystarczy zarejestrować się w Royal Panda i dokonać depozytu, a natychmiast na konto wpłynie bonus 100% do 1000 PLN + 25 darmowych spinów na Starburst. Wypróbuj swoich szans na nowym automacie Drive: Multiplier Mayhem, a przy pomocy darmowych spinów być może to Ty odjedziesz z nową konsolą do gier! Graj, aby się przekonać!

Oceń artykuł