Royal Panda: Wygrana na Royal Panda Live Blackjack

Wygrana w Royal Panda w wysokości ponad 300 000 PLN na Royal Panda Live Blackjack

Royal panda wygrana royal panda live blackjackW Kasynie Royal Panda padła po raz kolejny wysoka wygrana. Tym razem los uśmiechnął się do 30 letniego Holendra, który miał dobrą passę przy ekskluzywnym stoliku Royal Panda Live Blackjack. Dzięki fantastycznej serii zwycięstw Michael z Holandii wygrał 315.820 PLN.

Załóż konto w Royal Panda: 25 darmowych spinów na Starburst i do 1000 PLN

Royal panda wygrana royal panda live blackjack 1Nasz dzisiejszy bohater skorzystał ze stolika o wysokich limitach obstawiając 5.000 euro na rozdanie, otrzymując dużo wysoko płatnych kart wygrał 71.250 euro, co daje ponad 315.820 PLN. Jak każdy gracz Kasyna Royal Panda, także Michael jest uczestnikiem programu lojalnościowego Loyal Panda. Jako stały bywalec tego serwisu doszedł już do złotego poziomu. Dzisiejsza wygrana dała mu kolejne Loyal Points, które będzie mógł wymienić na prezenty znajdujące się w kasynowym sklepiku. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Royal panda wygrana royal panda live blackjack 2W Kasynie Royal Panda znajdziesz stoły do Blackjacka z wysokimi limitami. W towarzystwie sympatycznych krupierów, każdy VIP może zagrać za wysokie stawki, które zaczynają się od 50 euro i kończą na 10.000 euro na rozdanie. Masz okazję zwiększyć szansę na wygraną, stawiając zakłady poboczne w blackjacku, w tym na idealne pary i 21+3. W Kasynie Royal Panda każdy gracz czuje sie jak VIP. Poczuj się wyjątkowo przy luksusowym stole Royal Panda Live Blackjack!

Royal panda wygrana royal panda live blackjack 3
Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Kasyna Royal Panda, możesz to zmienić. Wszystkich nowych gości czeka bonus powitalny. Na dobry początek od pierwszego depozytu powyżej 40 PLN otrzymasz dodatkowo 100% do 1000 PLN. Dodatkowo następnego dnia po rejestracji otrzymasz 25 darmowych obrotów na Starburst. Masz wybór, przy którym stole chcesz spróbować swego szczęścia. W Kasynie Royal Panda znajdzie się coś dla każdego, nie ważne czy grasz wysokim czy niskim limitem.

Oceń artykuł