Wtorkowe tango w Wild Jackpots

We wtorki w Wild Jackpots potrzeba dwojga - reload bonus + darmowe spiny

Promocja we wtorek od Wild Jackpots

Wtorki nie są szczególnie lubianymi dniami w trakcie każdego kolejnego tygodnia. Wszystko dlatego, że do weekendu jest jeszcze stosunkowo daleko... Jeśli jednak skorzystacie z promocji Wild Jackpots, to od razu humor Wam się poprawi. Dlaczego?

Załóż konto w Wild Jackpots - 200% do 50 euro!

Warunki wtorkowej promocji w Wild Jackpots - Wtorkowe tango


Wtorkowa promocja w Kasynie Wild JackpotsKasyno online o nazwie Wild Jackpots przygotowało podwójną ofertę specjalną. Możecie liczyć między innymi na bonus 25% od wpłaconego depozytu, ale nie tylko. Do Waszej dyspozycji jest bowiem także zestaw darmowych obrotów. Jakie kroki trzeba podjąć, aby otrzymać kasę? Już wyjaśniamy. Pamiętajcie, że promocja jest dostępna w każdy wtorek od godziny 00:00 do 23:59 tego samego dnia.

Mogą z niej korzystać wyłącznie zawodnicy zarejestrowani w tym momencie w kasynie internetowym Wild Jackpots, którzy dokonali na dodatek minimum jednego depozytu - w trakcie trwania promocji. Bez tego ani rusz. Zakładamy jednak, że jesteście skłonni do inwestycji, dlatego przechodzimy dalej. Aby otrzymać gotówkę, należy wpłacić minimalny depozyt w wysokości 50 $, 50 € lub 500 SEK/NOK. Maksymalnie można natomiast otrzymać 25% do 100 $, 100 € lub 1000 SEK/NOK. By tak się stało, trzeba na przykład wpłacić 400 $ itd. Dobrym pomysłem jest wizyta w zakładce promocje - tam znajdziesz jeszcze więcej tego typu ofert!

Darmowe spiny we wtorek w Wild Jackpots


To nie magia, darmowe spiny w każdy wtorek w Wild JackpotsJeśli chodzi o darmowe spiny we wtorek, to można je potem wykorzystać w grze Super Fast Hot Hot (wszystkie 25 tych jednostek muszą być tutaj postawione). Pamiętajcie, że środki traktowane są jako bonus. Przed wypłatą muszą zostać obrócone zatem 35 razy. Chodzi nam w tym momencie jednocześnie o depozyt, bonus, a także ewentualne wygrane z darmowych obrotów. Jeśli na przykład wpłacicie 400 euro, to otrzymacie dodatkowo 100 euro bonusu. Zakładamy, że na spinach wygracie kolejne 100 euro, chociaż życzymy oczywiście jeszcze więcej. Wtedy całkowity obrót wynosi (400 euro + 100 euro + 100 euro) x 35 = 21000 euro. Sprawdź także darmowe spiny dostępne w innych firmach

Promocja może być wykorzystana maksymalnie 5 razy przez jednego zawodnika. O czym jeszcze pamiętać? Oferta specjalna może być odebrana ze strony Moje Promocje lub od kasjera. W trakcie oczekiwania na wypłatę gracze nie mogą korzystać z żadnych innych promocji. Ponadto Wtorkowe tango nie może być łączone z żadną inną promocją.
Ocena artykułu Wtorkowe tango w Wild Jackpots: 4/5
Autor: Kasyna.pl

Oceń artykuł