Royal Panda: Wygrana na slocie Aloha! Cluster Pays

Polka wygrała ponad 468 000 PLN na slocie Aloha! Cluster Pays w Royal Panda

Wygrana na aloha w kasynie royal panda 3Lipiec okazał się miesiącem wyjątkowo urodzajnym dla użytkowników Kasyna Royal Panda, bowiem wśród wakacyjnych doniesień z serwisu, aż roi się od imponujących wygranych. Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy o wspaniałym wyczynie trzech pogromców slotu Thunderstruck II, a dziś kolejne wielkie zwycięstwo wprost powala na kolana.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów + do 1000 PLN za darmo

Wygrana na aloha w kasynie royal panda 2Docierają do nas informacje z „pierwszej ręki”, dlatego nie ma mowy o pomyłce i potwierdzamy prawdziwość ostatnich wydarzeń: w ręce polskiego gracza wpadło prawie pół miliona złotych! Wielkim tryumfatorem Kasyna Royal Panda w tym tygodniu okazała się 24-letnia fanka slotów, która najwyraźniej nie boi się wyzwań, a swoim optymizmem przyciąga dobrą passę jak magnez.

Wygrana na aloha w kasynie royal panda 4Tego szczęśliwego dnia, Kinga uruchomiła wyjątkowo gorący automat Aloha! Cluster Pays i już po kilku pierwszych spinach, wyczuwając przychylność losu, postanowiła wykonać bardzo odważny krok. To był krok wart 250 000 PLN! Tyle właśnie wpadło na konto dziewczyny, w zamian za zakład o wartości 1 000 PLN. Potem było już tylko lepiej, a ostateczna pula wygranej wyniosła 468 294 PLN. Zwykły fart, czy kobieca intuicja? Nie ma to najmniejszego znaczenia. Po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że czasem ryzyko się opłaca…

Wygrana na aloha w kasynie royal panda 1Slot Aloha! Cluster Pays rozgrzewa atmosferę w Kasynie Royal Panda dopiero od marca, ale ma już na swym koncie sporo fenomenalnych wypłat. Jednak wygrana Polki to prawdziwa sensacja i mamy nadzieję, że o podobnym zwycięstwie przy hawajskich bębnach automatu firmy NetEnt usłyszymy jeszcze nie raz. Taką zdobycz upolować może każdy użytkownik serwisu, dlatego gorąco namawiamy do rejestracji w Kasynie Royal Panda i obok wyśmienitej zabawy, życzymy owocnych łowów! Pamiętajcie, że na nowych graczy czeka bonus 100% do 1 000 PLN od depozytu 40 PLN oraz serią 25 darmowych spinów na slocie Starburst.

Oceń artykuł