Koi Princess

Automat Koi Princess

Koi Princess to jeden z najnowszych slotów od Netent jakiego jeszcze w ofercie tej firmy nie było. 5 bębnowy, 3 rzędowy automat posiada 20 linii wypłat, na których znajdziesz takie symbole jak smoki, maski, symbole od asa do 10. Inspiracją do stworzenia slotu Koi Princess była japońska manga, która charakteryzuje się postaciami z bardzo wyrazistymi oczami, małym nosem i ustami. Mocną stroną gry Koi Princess jest oprawa graficzna. Wchodząc do niej zostaniesz zahipnotyzowany i urzeczony cichą okolicą, stonowanymi lecz ciepłymi kolorami oraz podkładem dźwiękowym wprawiającym w relaksacyjne odprężenie. To spokojna japońska muzyka, przerywana energicznymi dźwiękami pobudzającymi do działania. Naszej grze przyglądać się będzie tytułowa księżniczka, która podczas naszych triumfów wydaje okrzyki zadowolenia.

Slot Koi Princess oferuje 3 bonusowe symbole, które dają Ci możliwość wybrania jednej z 4 dodatkowych gier bonusowych. Do wyboru masz darmowe spiny, wild reels free spins, coin win i koło premii. Inne bonusy ukryte są pod postaciami 3 wyskakujących z wody ryb. Twoim zadaniem będzie wybranie jednej z nich w celu wylosowania odpowiedniego bonusu. Dodatkowo na slocie możesz za pomocą 1 spina uruchomić jedną z 2 dodatkowych funkcji, którymi są Bonus oraz Bonus bet. Jak widzisz slot ten zawiera więcej funkcji niż inne sloty online jakiekolwiek do tej pory powstały.

Koi Princess z pewnością przyciągnie do siebie pasjonatów wspaniałej zabawy i dużych wygranych. Graczy lubiących relaksować się podczas gry też z pewnością ten nowy tytuł zadowoli. Jednym słowem - slot Koi Princess jest produkcją na najwyższym poziomie nastawioną na innowacyjność i funkcjonalność. Nowy slot znajdzie się w kasynach z oprogramowaniem Netent. Możesz z niej skorzystać i wypróbować tych wszystkich polecanych funkcji i opcji w Kasynie: Mr Green, Royal Panda czy EnergyCasino. Slot Koi Prinsess urzeka klimatem i estetyką ale również dynamiką i dużymi wygranymi. Aby zagrać w nią wejdź na stronę wybranego Kasyna i wygrywaj!

Oceń artykuł