Royal Panda: Reload 30% do 1200 PLN (01-05.04)

Za depozyt w Kasynie Royal Panda między 1 a 5 kwietnia otrzymasz dodatkowe 30% do 1200 PLN

Od 1 do 5 kwietnia 2015 roku w Kasynie Royal Panda czeka na Ciebie reload bonus 30%, aż do 1200 PLN za darmo. Jest to comiesięczna akcja bamboo bonus. Jeżeli chcesz odebrać dodatkową premię - zaloguj się na swoim koncie i złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty wybierz bamboo bonus i dokończ proces składania depozytu.

Z bamboo bonusu możesz skorzystać tylko między 1 a 5 kwietnia. Otrzymany bonus należy obrócić 35 razy. Możesz tego dokonać tylko z pomocą zakładów stawianych z salda gotówkowego. Masz 30% więcej środków na grę, które możesz wykorzystać na każdej dostępnej grze w kasynie Royal Panda. Tak jak odrastające pędy bambusa tak dodatkowy bonus będzie na Ciebie czekać na początku każdego miesiąca.

Rejestracja w Royal Panda - bonus 100% do 1000 PLN i 10 free spinów

Reprezentacyjnym bonusem kasyna Royal Panda jest oczywiście bonus powitalny. Wielką jego zaletą jest to, że każdy może sam zdecydować o wysokości gratisowej gotówki, jaką chce otrzymać. Wpłacając swój pierwszy depozyt minimum 40 PLN otrzymasz dodatkowy bonus 100% do 1000 PLN + 10 darmowych spinów na Starburst. Spiny będą dostępne następnego dnia przed 15:00. Depozyt i bonus należy obrócić 35 razy.

Wystarczy założyć konto i dokonać wpłaty, a natychmiast do tej kwoty dorzucony zostanie bamboo bonus i bonus powitalny. Czy jest coś lepszego niż rozpocząć miesiąc z tak gigantycznym bonusem? Pospiesz się – masz czas do 5 kwietnia! Takie promocje czekają na Ciebie tylko w Kasynie Royal Panda!

Oceń artykuł