Royal Panda: Reload bonus 50%

W piątek odbierz comiesięczny reload bonus 50% do 600 PLN

Kasyno Royal Panda oferuje swoim graczom możliwość dobrej zabawy i pomnażania swoich pieniędzy. Czy jest lepszy sposób, żeby rozpocząć weekend, niż potężny cotygodniowy reload bonus wart nawet 600 zł? Zgadza się, to o 50% więcej środków na Twoją rozrywkę, które możesz wykorzystać na każdej, dostępnej w tym kasynie grze!

Rejestracja w Kasynie Royal Panda - 10 free spinów + do 1000 PLN

W piątek, miedzy godziną 0:00 a 23:59 zaloguj się na swoim koncie i złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty wybierz Bamboo Bonus i dokończ proces składania depozytu. Z Bamboo Bonus możesz skorzystać tylko raz, w każdy piątek. Cotygodniowy Bamboo Bonus akuratnie zastąpił comiesięczny Bamboo Bonus. Wszelkie niewykorzystane środki z comiesięcznego Bamboo Bonus pozostaną na Twoim koncie zgodnie z warunkami poprzedniej promocji. Aby spełnić warunek obrotu musisz obrócić 35 razy otrzymany bonus i tylko z pomocą zakładów stawianych z salda gotówkowego. Po spełnieniu wszystkich warunków, masz 50% więcej środków na grę, które możesz wykorzystać na każdej wybranej przez siebie grze. W każdy piątek będziesz otrzymywał kolejny Bamboo Bonus. Tak jak odrastające pędy bambusa tak dodatkowy bonus będzie na Ciebie czekać.

Sztandarowym bonusem kasyna Royal Panda jest niewątpliwie bonus powitalny. Wielką jego zaletą jest to, że każdy gracz może sam zdecydować o wysokości darmowej gotówki, jaką chce otrzymać. Przy wpłacie minimum 40 PLN otrzymamy podwojenie wpłaty depozytu do 1000 PLN. Oprócz gotówki otrzymasz 10 darmowych obrotów na Starburst. Dodatkowe rundy wpłyną następnego dnia po wpłaceniu depozytu, a dodatkową premię należy obrócić 35x. Wystarczy założyć konto i wpłacić pieniądze, a bezzwłocznie do tej kwoty dorzucone zostanie jeszcze raz tyle. Już po chwili można rozpocząć grę z podwojonym stanem konta.

Rozpocznij weekend w wielkim stylu z piątkowym Bamboo Bonus. Wykorzystaj cotygodniowy Bamboo Bonus, aby zwiększyć swój stan konta o 50% aż do 600 zł. Wykorzystaj go na wspaniałą zabawę oraz na zwiększenie szans o wielką wygraną. Jak się bawić, to tylko w Royal Panda, tu się opłaca!

Oceń artykuł