Codzienne darmowe spiny w Betsson

Kasyno Betsson gwarantuje najlepsze emocje! Zgarniaj darmowe spiny codziennie

Jak odbierać codzienne darmowe spiny w Kasynie Betsson?

Często narzekacie na - według Was - mały stan konta? Można tę sytuację szybko poprawić. W kasynie online Betsson od poniedziałku do niedzieli włącznie trwa bowiem promocja, dzięki której można zgarnąć codziennie 30 darmowych spinów. Warunki nie są szczególnie restrykcyjne. Zresztą, sami zaraz się o tym przekonacie.

Rejestracja w Kasynie Betsson - 100 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams

Darmowe spiny w Betsson na wyciągnięcie ręki


W tej promocji tydzień został podzielony na 3 okresy. W każdym z nich można zdobyć 30 spinów (jednorazowo). Co trzeba zrobić, aby tak się właśnie stało?

Od poniedziałku do wtorku


Jakie gry w poniedziałek i wtorek?Jeśli od poniedziałku do wtorku zagracie za minimum 200 PLN w wybranych slotach, to otrzymacie 30 darmowych obrotów.

Będą one dostępne w takich grach, jak Starburst, Hall of Gods, Cosmic Eclipse, Golden Grimoire i Moonshine riches.

Jeśli komuś nie udało się zagrać w tym okresie, to jednak nic straconego. W pozostałych dniach tygodnia także czekają na Ciebie darmowe spiny!

Od środy do czwartku


W środę i czwartek darmowe spiny na legendarny Gonzos QuestW środę rozpoczyna się kolejny czas promocji trwający do czwartku. Wystarczy postawić za minimum 200 PLN, żeby zdobyć 30 darmowych spinów.

Będą one dostępne w Piggy Riches, Gonzo`s Quest, Joker Pro, Fire Sierge Fortress, a także Jack and the Beanstalk. Po lewej stronie możesz zobaczyć obrazek, który jest wizualizacją powyższych gier. Warto skorzystać z tej promocji właśnie w tym okresie ze względu na legendarny Gonzos Quest!

Od piątku do niedzieli


Weekendowe darmowe spiny na popularne gry slotoweDarmowe obroty można otrzymać również w okresie od piątku do niedzieli włącznie. Standardowo należy zagrać za minimum 200 PLN - automaty możecie wybrać sobie samodzielnie. Narzucone są tylko gry, na których potem będą dostępne darmowe obroty.

W tym przypadku są to: Turn your fortune, Strolling Staxx, Wild-o-tron 3000, Fruit Shop i Dead or Alive. Po prawej stronie znajduje się obrazek ilustrujący te gry. Największym hitem jest prawdopodobnie Dead or Alive.

Jak otrzymać codzienne darmowe spiny?


Po zrealizowaniu wszystkich niezbędnych warunków darmowe spiny są automatycznie dodawane do konta zawodnika. Pamiętajcie, że na jedno konto przypada tylko jedna nagroda. Jeśli zatem zagracie za minimalne kwoty w poniedziałek oraz wtorek, to wyłącznie jeden raz zdobędziecie darmowe obroty.

Wszystkie ewentualne wygrane pochodzące z darmowych spinów są traktowane na początku jako środki bonusowe. Należy je obrócić 35 razy przed wypłatą albo wykorzystaniem w innych produktach. Zawodnicy mają na to dokładnie 3 dni, potem środki wygasną.

Promocja trwa do 30 czerwca 2019 roku - aby z niej skorzystać, należy wcześniej zapisać się do oferty.
Ocena artykułu Codzienne darmowe spiny w Betsson: 5/5
Autor: Kasyna.pl

Oceń artykuł