Betsson: Promocja "Znajdź Ukrytego Jackpota" (23.11-24.12)

Do 24 grudnia w Kasynie Betsson do zdobycia darmowe spiny, vouchery o wartości 4 000 PLN oraz jackpot 100 000 PLN

W Kasynie Betsson rozpoczął się gorący przedświąteczny okres. Gwiazdka, co raz bliżej, za oknem szaro i ponuro, a w ofercie "Znajdź Ukrytego Jackpota" w Kasynie Betsson czekają: darmowe spiny, vouchery podróżne i na sprzęt elektroniczny oraz tytułowy jackpot wartości 100.000 PLN. Nagrody ukryte są pod obrazkami. Grając od 23 listopada do 24 grudnia za minimum 40 PLN na grach z jackpotem zdobędziesz okazję na wygranie jednej z nich.

Załóż konto w Kasynie Betsson, a otrzymasz 50 free spinów oraz do 500 PLN za darmo

Nie trać czasu i graj na slotach z jackpotem w kasynie Betsson (np. Mega Fortune, Mega Fortune Dreams, Hall of Gods czy Arabian Nights), raz dziennie klikaj w wybrany przez siebie prezent - potwierdź wybór i sprawdzaj czy na Twojej skrzynce w Kasynie Besson pojawi się informacja o wygranej. Każdy dzień, przez kolejnych 5 tygodni to szansa na wygranie: 5, 10, 25 lub 50 darmowych spinów do wykorzystania na wybranych slotach Netent w Kasynie Betsson. Wygrane z darmowych spinów w promocji "Znajdź Ukrytego Jackpota" Betsson należy obrócić 35x przed możliwością wypłaty, w ciągu 1 dnia.

5 voucherów podróżnych oraz 5 voucherów na sprzęt elektroniczny - każdy o wartości 4.000 PLN. Vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę. Aby go odebrać już w poniedziałek, należy potwierdzić w Biurze Obsługi Klienta Betsson swój mail. Po spełnieniu tego warunku voucher otrzymasz mailem do godziny 18:00. Jeśli adres nie zostanie potwierdzony do 27 grudnia voucher zostanie utracony.

Każdego tygodnia pod jednym z obrazków zostanie ukryty jackpot o wartości 100.000 PLN. Tajemnicą jest, w którym z siedmiu dni tygodnia to nastąpi. Dlatego chcąc upolować go należałoby bawić się codziennie. Jeśli w niego trafisz obsługa Betssona skontaktuje się z Tobą osobiście, potwierdzisz adres e-mail a gotówka, która nie podlega wymogom obrotu trafi na Twoje konto już w pierwszym roboczym dniu do godziny 18:00 po jego zdobyciu.

Zatem usiądź w zaciszu swojego domku przy grach z jackpotem w wersji komputerowej w dniach od 23 listopada do Wigilii, 24 grudnia, a stwierdzisz, że nagrody zaczną się wysypywać z wora tworząc zamieć śnieżną. Kolejny raz Kasyno Betsson udowadnia, że jeżeli chodzi o organizację atrakcyjnych promocji jest jednym z flagowych serwisów. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Betsson, teraz masz idealny motyw, aby do niego dołączyć. Każdy nowy użytkownik ma możliwość otrzymania pakietu powitalnego. Pierwszy depozyt powyżej 40 PLN to bonus 100% do 500 PLN. Wpłacasz 500 PLN grasz za 1000 PLN. dodatkiem będzie jeszcze 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Zachęcamy, więc do rejestracji i wzięcia udziału w polecanej promocji "Znajdź Ukrytego Jackpota" w Kasynie Betsson. Grając, przekonasz się jak hojny może być nie tylko Święty Mikołaj!

Oceń artykuł