Kasyno Betclic: Weekendowy Bonus 1200 PLN

W każdy weekend odbierz reload bonus 50% do 1200 PLN w Kasynie Betclic

W weekend na graczy Kasyna Betclic, którzy zdecydują się na dokonanie wpłaty czeka spora premia. Jest nią reload bonus 50% do 1.200 PLN dodany do trzech pierwszych depozytów dokonanych od piątku do niedzieli w Kasynie Betclic. Maksymalny bonus to 1.200 PLN.

Rejestracja w Kasynie Betclic - odbierz bonus powitalny

Aby go odebrać przejdź do zakładki "Moje konto" po zalogowaniu się w Kasynie. Następnie wejdź w link "Moje bonusy" i kliknij "Odbierz bonus", wpłać każdego dnia minimum 80 PLN, a od piątku do niedzieli na Twoje konto wpłynie bonus 50% aż do 1.200 PLN. Będziesz mógł je wykorzystać na dowolnych automatach w Kasynie Betclic zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej. Pamiętaj, bonusy są gotówką i dlatego musisz je 40-krotnie obrócić przed chęcią ich wypłaty lub zadysponowania w inny sposób. Należy nadmienić, że promocja obowiązuje dla graczy, którzy dokonali co najmniej 2 wpłat lub zarejestrowali się w ciągu ostatnich 30 dni.

Dla nowych graczy Kasyna Betclic przygotowany jest wyśmienity bonus powitalny. Przy pierwszym depozycie można otrzymać dodatkowe 500% do 200 PLN (przy wpłacie minimum 15 PLN) Zacznij weekend w wystrzałowym humorze i codziennie zaglądaj do Kasyna Betclic. Tylko tu przez kolejne trzy dni czeka na Ciebie bonus od następnej wpłaty w wysokości 50% do 1.200 PLN!

Oceń artykuł