Betsafe: Darmowe spiny na Happy Halloween (28.10-1.11)

Od 28 do 1 listopada za depozyt i obrót w Kasynie Betsafe odbieraj codziennie do 100 darmowych spinów na slocie Happy Halloween

Jeśli nie straszne Ci duchy, zombie, czarownice, potwory czy trupie czaszki wstąp do Kasyna Betsafe na ekscytującą promocję "Idź na wojnę z Zombie", w której każdego dnia masz okazję zdobyć 100 darmowych spinów na Happy Halloween! Graj na wytypowanych slotach od 28 października do 1 listopada 2015 roku i odbieraj free spiny!

Rejestracja w Betsafe - 100% do 800 PLN i 50 free spinów

Zapisz się do promocji - wystarczy zrobić to tylko raz przed rozpoczęciem gry promocyjnej w Betsafe. Ilość darmowych spinów zależy od sumy Twojego depozytu. Jeśli obrócisz 40 PLN otrzymasz 20 darmowych spinów, obrót 100 PLN zapewnia 50 free spinów jeśli masz ochotę na 100 darmowych spinów, obróć w każdym dniu 200 PLN. Od środy do niedzieli masz okazję otrzymać od 100 do 500 darmowych spinów, które już następnego dnia po obrocie będziesz miał okazję wykorzystać na slocie Happy Halloween.

28 października bawisz się na slocie Golden Ticket w Kasynie Betsafe. Obracając od 40 PLN do 200 PLN, w czwartek 29 października na Twoje konto wpłynie od 20 do 100 darmowych spinów na Happy Halloween.

29 października 2015 to dzień rozrywki w Kasynie Betsafe na znakomitym slocie Ooh Aah Dracula.

30 października, w piątek Twoją grą, która przyniesie Ci następnego dnia darmowe spiny na slocie Happy Halloween w Kasynie Betsafe będzie slot Wild Blood.

Halloween, 31 października przywitaj na slocie The Dark Jocker Rises od Yggdrasil Gaming, gdzie darmowe spiny na slot Happy Halloween odbierzesz już 1 listopada.

W niedzielę, 1 listopada obróć wybraną przez siebie kwotę na slocie Tower Quest w Kasynie Betsafe, a darmowe spiny na Happy Halloween znajdą się na Twoim koncie 2 listopada.

Regulaminowa ilość darmowych spinów na slot Happy Halloween wpłynie na Twoje konto następnego dnia po wpłacie do 18:00. Przed wypłatą bonusu należy go obrócić minimum 35 razy w ciągu 3 dni w kasynie lub w kasynie mobilnym.

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, to zarejestruj się w Kasynie Betsafe i odbierz bonus powitalny od pierwszej wplaty w wysokości 100% do 800 PLN przy depozycie minimum 70 PLN oraz 50 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Przyłącz się do mrożącej krew w żyłach akcji "Idź na wojnę z Zombie" w Kasynie Betsafe. Tu od 28 października do 1 listopada każdego dnia czeka na Ciebie nastrojowa gra, za którą otrzymasz do 100 darmowych spinów na slot Happy Halloween!

Oceń artykuł