BetClic: Losowanie 5000 darmowych spinów (1-31.10)

Do 31 października za depozyt i obrót w Kasynie BetClic na Fortunes of the Amazons, Jack Hammer 2 i Big Bad Wolf otrzymasz los do losowania 5 000 darmowych spinów

Październik to miesiąc prawdziwej rewolucji bonusowej w Kasynie Betclic. W ręce graczy trafi niebawem zawrotna liczba 5 000 free spinów! Zasil szeregi uczestników niebywałej promocji i zbieraj bilety na wielką loterię, która wyłoni aż 100 zwycięzców. Nie trać czasu, pora zdobyć cenne wejściówki!

Rejestracja w Kasynie BetClic - bonus do 1000 PLN

Jak zagwarantować sobie udział w losowaniu Kasyna Betclic? Sposób jest prosty. Bez konieczności dokonywania specjalnych rejestracji, po prostu graj na wskazanych automatach, między 1 a 31 października. Jeden bilet to 200 PLN zdeponowane w grach: Fortunes of the Amazons, Jack Hammer 2 lub Big Bad Wolf. Mniejsze zakłady, które złożą się na wymaganą kwotę również brane są pod uwagę podczas przyznawania zgłoszeń.

Możesz wejść w posiadanie nieograniczonej ilości biletów. Im więcej środków wniesiesz do gry, tym większe będą Twoje szanse na zdobycie pakietu 50 free spinów podczas losowania 1-go listopada. Darmowe spiny pojawią się na koncie szczęśliwców w ciągu 72 godzin po zakończeniu promocji. Będą ważne przez 30 dni od momentu aktywacji.

Sloty, które przez cały miesiąc dostarczać będą graczom bilety na losowanie 5 000 free spinów, zapewnią dodatkowo niesamowita rozrywkę. Fortunes of the Amazons, Jack Hammer 2 i Big Bad Wolf czekają na Ciebie w Kasynie Betclic!


Na odwiedzających serwis po raz pierwszy, czeka prezent powitalny. Zarejestruj się i odbierz bonus do 1 000 PLN na dobry początek w dwóch depozytach. Pierwsza wpłata zagwarantuje Ci bonus 100% do 400 PLN a druga 150% do 600 PLN.

Dodatkowo, każdy nowy gracz, który do 31 października zdeponuje w grze 80 PLN, weźmie udział w losowaniu 2 500 free spinów. Zwycięzców poznamy 1-go listopada. W tym dniu Kasyno Betclic przekaże na konta 25 osób po 100 gratisowych obrotów. Zapraszamy!

Oceń artykuł