Mr Green: Free spiny na Theme Park: Tickets of Fortune (16-23.VIII)

Mr Green rozdaje po 350 free spinów na slot Theme Park: Tickets of Fortune oraz kamery

Darmowe spiny w mr green na theme park tickets of fortuneWrota ruletkowego parku rozrywki w Kasynie Mr Green zostały otwarte po raz drugi. Przez kolejne 7 dni masz okazję zgarnąć łącznie 350 darmowych spinów na slocie Theme Park: Tickets of Fortune oraz 350 kuponów loteryjnych, które przybliżą Cię do wygranej w losowaniu. Podczas loterii 6 śmiałków odbierze 6 kamer Go-Pro Hero 4 Black. Przysiądź się do stołu z ruletką Netent – Theme Park Roulette Table, który swoje liczne atrakcje udostępnia już od godziny 10:00 w dniu 16 sierpnia i rozdaje losy oraz darmowe spiny do 22 sierpnia 2016 roku.

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu + do 1750 PLN + 420 darmowych spinów

Mr green darmowe spiny na theme park tickets of fortune 3Za każde rozegrane 20 rund na stole Theme Park Roulette Table odbierzesz 50 free spinów na slot Theme Park: Tickets of Fortune oraz 1 loteryjny los. Darmowe spiny będą dostępne na każdym urządzeniu, możesz z nich skorzystać zarówno na mobilnej jak i stacjonarnej wersji gry. Będą one dochodzić do Twojego konta następnego dnia po godzinie 13:00. Jakiekolwiek wygrane z free spinów przed wypłatą należy obrócić 35x na dowolnych grach w Kasynie Mr Green. Każdego dnia możesz także zebrać maksymalnie 50 losów kwalifikujących do losowania. Losowanie nagród rzeczowych, czyli kamer Go-Pro nastąpi 23 sierpnia 2016 roku. W ciągu 24 godzin od losowania możesz spodziewać się telefonicznej informacji o wygranej. Pamiętaj, aby uaktualnić swoje dane i nr telefonu, bo jeśli w ciągu 72 godzin nie uda się obsłudze skontaktować ze zwycięzcą nastąpi kolejne losowanie, kolejnego gracza. Wygranej kamery nie można przekazać osobie trzeciej, ani wymienić na inną alternatywną nagrodę lub gotówkę.

Mr green darmowe spiny na theme park tickets of fortune 2Pozwól by łut szczęścia się do Ciebie uśmiechnął! Zgarnij pakiety darmowych spinów i losy na loterię, które będą na Ciebie czekały przy kole ruletki Theme Park Roulette Table. Jak już wspomnieliśmy, oferta skierowana jest dla zalogowanych graczy, dlatego warto się zarejestrować. Jeśli zrobisz to za pośrednictwem powyższego linku, odbierzesz 25 darmowych spinów na slocie Starburst bez depozytu. Do tego tradycyjnie odbierzesz podczas 4 pierwszych doładowań konta do 1 750 PLN w bonusowej gotówce oraz do 420 darmowych spinów zupełnie za darmo! Przy pierwszej wpłacie środków w wysokości minimum 100 PLN, otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Jeżeli obrócisz te 100 PLN na dowolnych grach kasynowych otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugi depozyt odbierać będziesz po 5 free spinów przez kolejne 20 dni na najpopularniejszych slotach. Jeśli wykonasz misje zlecone przez serwis odbierzesz przeróżne atrakcyjne nagrody, w postaci bonusów oraz kolejne 220 darmowych spinów. O misji zostaniesz powiadomiony mailowo. Bonus gotówkowy pojawi się natychmiast na Twoim koncie, natomiast darmowe spiny od depozytu pojawią się następnego dnia po wpłacie. Wygraną z free spinów należy obrócić 35x na dowolnych grach w kasynie. Zasiądź przy stole Theme Park Roulette Table i walcz o nagrody w dniach od 16 do 22 sierpnia. Nie pozwól by inni sprzątnęli Ci wspaniałą kamerkę sprzed nosa!

Oceń artykuł