Mr Green: Loteria na Shoot! i Football Star (9-27.VI)

Loteria slotowa Mr Green na Shoot! i Football Star z biletami na Euro 2016

Mr green loteria na football star 1Flagi, szaliki, barwy klubu na koszulkach, okrzyki, wiwaty, transparenty na balkonach i chorągiewki przy lusterkach samochodów. Wszystkich nas porwała fala futbolowych emocji Euro 2016, budząc w każdym nawet najgłębiej drzemiącego kibica. Nikogo zatem nie dziwi, że od piłkarskich propozycji kipi także w Kasynie Mr Green, które dla swych graczy przygotowało aż kilka atrakcyjnych promocji z rozgrywkami w tle. Nagrodą w jednej z nich są dwa bilety na wielki Finał Mistrzostw UEFA, który rozegra się 10 lipca na podparyskim Stade de France. Jesteś zainteresowany szczegółami tej kampanii? Czytaj dalej!

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu

Mr green loteria na football star 2Bilety trafią do zwycięzcy podczas losowania 28 czerwca. W loterii może uczestniczyć każdy, kto zdobędzie przynajmniej jeden los w promocyjnym terminie od 9 do 27 czerwca, grając na slocie Shoot! lub Football Star produkcji Microgaming. Każde obrócone 250 PLN na wskazanych automatach zapewnia jedną taką loteryjną przepustkę, przy czym ilość losów przypadających na jednego gracza nie podlega żadnym ograniczeniom. Odbieraj ich tyle, ile tylko chcesz! Jeśli masz ochotę wybrać się wraz z osobą towarzyszącą na mecz finałowy do Francji, spędzić dwie noce w 4-gwiazdkowym hotelu i znaleźć na swoim koncie 2 000 PLN do dyspozycji, już teraz loguj się do Kasyna Mr Green i sięgnij po swój pierwszy los!

Mr green loteria na football star 3Szczegółowe warunki losowania znajdziesz na stronie zielonego serwisu w zakładce Promocje, gdzie przeczytasz również o innych, związanych z Euro 2016 sportowych ofertach. Na użytkowników Kasyna Mr Green czekają jeszcze free spiny, jackpoty, doładowania gotówkowe i oficjalne koszulki naszej reprezentacji do wygrania. Jeśli masz już konto, działaj! Jeśli dopiero myślisz o rejestracji, nie trać czasu na zastanawianie się i dołącz jak najszybciej do wielokrotnego zdobywcy tytułu najlepszego kasyna w sieci. Na nowych graczy czeka do 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach oraz 100 free spinów na slocie Spinata Grande ( przy pierwszej wpłacie 150 PLN). Załóż konto w szybki i bezpieczny sposób klikając w podany link i odbierz specjalny upominek dedykowany wyłącznie naszym czytelnikom. Tylko dla Was, 25 free spinów na slocie Starburst zupełnie gratis!

Oceń artykuł