Wielka pula jackpota Hall of Gods

Ponad 7 522 000 PLN w puli progresywnego jackpota Hall of Gods

Hall of Gods to jeden z najpopularniejszych slotów szwedzkiego producenta gier, firmy Netent. Automat ten stworzony na motywach nordyckiej mitologii łączy się ze współczesną rozrywką. Slot Hall of Gods charakteryzuje się świetną grafiką. 5 bębnów, 20 linii wypłat. Ikony na bębnach to główne postacie popularnych skandynawskich legend: Odina, Lokiego czy Thorna. Fantastycznemu systemowi rozgrywki towarzyszy oryginalna ścieżka dźwiękowa.


Na slocie Hall of Gods najciekawszym elementem, który wyróżnia tego jednorękiego bandytę od innych, są trzy progresywne jackpoty, między innymi mega jackpot, którego wartość w tym momencie przekracza 7 milionów PLN. Główny jackpot wygrywany jest średnio 2-3 razy do roku. Mniejsze wygrane na mini i midi jackpotach padają codziennie. Oprócz jackpotów, stawki wygranych powiększają również free spiny oraz symbole wild. Wszystkie wygrane uzyskane podczas free spinów mnożone są x 3. W tej chwili największą okazją jest mega jackpot osiągający co sekundę wyższą wartość.

Pomyśl, że w każdej chwili właśnie Ty możesz zostać tym szczęśliwcem, któremu życie całkowicie się odmieni. Stale rosnący jackpot może być wygrany w chwili, kiedy Ty będziesz rozgrywać grę bonusową. Nie zwlekaj, zagraj na slocie Hall of Gods w rundzie bonusowej, rozbij młotem Thora wybrane tarcze i wylosuj trzy jednakowe symbole jackpota, a nagroda będzie Twoja!

Chcesz wygrać ponad 7 milionów PLN? Zacznij grać już teraz! Możesz to zrobić w jednym z polecanych przez nas Kasyn. Mega jackpot na Hall of Gods czeka na rozbicie w Kasynie Mr Green, Kasynie Royal Panda lub jak wolisz w Kasynie Comeon. Jeśli nigdy w nich nie grałeś, to dokonaj pierwszej wpłaty, a otrzymasz atrakcyjny bonus powitalny. Twoje szanse na dużą wygraną od razu się podwoją.

Przystąpienie do gry na slocie Hall of Gods można porównać do gry w Lotto, nigdy nie wiadomo, kiedy spadnie na nas wysoka wygrana, ale prawdopodobieństwo wygranej na slotach jest sto razy większa. Zatem nie czekaj i już teraz dołącz do graczy z całego świata szykujących się do rozbicia Banku na slocie Hall of Gods, a każdy Twój obrót bębnami zostanie sowicie nagrodzony. Progresywny jackpot slotu Hall of Gods przekroczył już barierę 7.522.570 PLN, sięgnij po niego i spełnij Swoje najskrytsze marzenia!

Oceń artykuł