Mr Green: Turniej na Gemix, Fire Joker i 7 Sins (1-8.03)

Turniej slotowy Mr Green na automacie Gemix, 7 Sins i Fire Joker z pulą 20 000 PLN

Turniej slotowy mr green na fire joker i gemixDołącz do wielkich wiosennych porządków w Kasynie Mr Green i odkurz płatne linie na automatach slotowych. Zagwarantuj sobie czołową pozycję w rankingu turnieju i odbierz jedną z 25 nagród gotówkowych o łącznej wartości 20.000 PLN! Promocja Mr Green trwa od 1 do 8 marca 2017 roku i obowiązuje na slotach Gemix, Fire Joker lub 7 Sins.

Rejestracja w Mr Green i 25 free spinów bez konieczności wpłaty

Turniej slotowy mr green na automacie gemixPrzez osiem dni promocji Mr Green, zbieraj punkty rankingowe, za każdą płatną linię trafioną na slotach Fire Joker, Gemix lub 7 Sins. To nie wszystko, dla atrakcyjności oferty, Mr Green przygotował także doładowania punktowe. Jeżeli trafisz rundę bonusową "Grzesznych Zakręceń" na slocie 7 Sins lub "Koła Fortuny" na slocie Fire Joker, dzięki którym zgarniesz dodatkowe 500 punktów. Chyba zasady są jasne? Jeśli zakończysz turniej, zajmując w rankingu jedną z 25 najlepszych pozycji odbierzesz jedną z nagród gotówkowych z puli o wartości aż 20.000 PLN.

Mr green turniej na gemix fire joker 7sins 3Dla najlepszych graczy turnieju slotowego Mr Green przygotował spory zastrzyk gotówki. Za 1 miejsce w turniejowym rankingu zagwarantowane jest aż 5.000 PLN. Drugie i trzecie miejsce w turnieju na slotach Gemix, Fire Joker i 7 Sins, to 3.000 PLN oraz 2.000 PLN. Gracze zajmujący od 4 do 6 miejsca odbiorą po 1.000 PLN. Uplasowani na pozycjach od miejsca 7 do 25 zostaną nagrodzeni kwotami od 600 PLN do 200 PLN! Nagrody pieniężne zdobyte w turnieju Mr Green nie podlegają warunkom obrotu, można je natychmiast wypłacić. Zostaną one dodane na konta zwycięzców w ciągu 72 godzin od zakończenia promocji Mr Green.

Mr green turniej na gemix fire joker 7sins 4

Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green, dołącz jak najszybciej! Jeśli zarejestrujesz się za pomocą naszego linku, odbierzesz od Kasyna Mr Green 25 darmowych spinów na Starburst zupełnie za free. Dodatkowo, jako nowy gracz otrzymasz do 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach oraz do 420 darmowych spinów. Przy pierwszej wpłacie minimum 100 PLN odbierzesz bonus gotówkowy 100% do 500 PLN. Jeżeli obrócisz tą kwotę na dowolnych grach odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugą taką wpłatę odbierać będziesz po 5 darmowych spinów przez następne 20 dni w najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz wszystkie zlecone zadania odbierzesz kolejne 220 darmowych spinów. Wybierz jeden z trzech kwalifikujących slotów, trafiaj w najbardziej płatne symbole na pojedynczej linii płatnej i zbieraj punkty, które uplasują Cię na szczycie tabeli rankingowej! Gotowy do sprzątnięcia konkurencji?

Oceń artykuł