Mr Green: Turniej na Hall of Gods (8-9.08)

8 i 9 sierpnia do wygrania 8 000 PLN w turnieju na slocie Hall of Gods w Kasynie Mr Green

Rozkoszujesz się letnim lenistwem? Czas zadbać o formę! Kasyno Mr Green proponuje Ci sparring w sieci na największej sali świata, z udziałem najpotężniejszej, boskiej widowni! Oklaskiwać będzie Cię nie kto inny, jak sam gromowładny Odyn, nieustraszony Thor i podstępny Loki. Podejmiesz wyzwanie i staniesz do walki? Otwieramy weekendowy turniej slotowy na Hall of Gods w Kasynie Mr Green!

Rejestracja w Mr Green - bonus do 1750 PLN i 100 free spinów

Dołącz do walki o 8 000 PLN w dniach 8 – 9 sierpnia. Nagrody pieniężne trafią w ręce 5-ciu uczestników promocji, którzy w podanym terminie znajdą się w czołówce tabeli turniejowych wyników. O zdobytej pozycji zadecyduje suma punktów zdobytych w 20 kolejnych rundach na slocie Hall of Gods. Minimalna stawka za rundę wynosi 1 PLN. Gracz z najwyższym wynikiem procentowym otrzyma 4 000 PLN, osoba tuż za nim 2 000 PLN, a zdobywca miejsca trzeciego zgarnie okrągły 1 000 PLN. Dla miejsca czwartego i piątego przewidziano kolejno nagrody o wartości 600 PLN i 400 PLN. Zdobyte kwoty nie podlegają warunkom obrotu.

Turniejowa wygrana to nie wszystko! Weekend w Kasynie Mr Green możesz zakończyć z niewiarygodnie potężną kwotą na swoim koncie. Slot Hall of Gods oferuje bowiem jackpota rzędu kilkunastu milionów! Rozbij go i zapewnij sobie nieustające wakacje. Jeśli chcesz skorzystać z promocji zielonego serwisu, a nie posiadasz jeszcze konta, dokonaj szybkiej rejestracji. Odbierz przy okazji 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach w prezencie powitalnym. Wpłata od 50 PLN przyniesie Ci bonus 100% do 500 PLN. Zdeponuj 150 PLN, a otrzymasz dodatkowo 100 free spinów w grze Spinata Grande. Powodzenia!

Oceń artykuł