Royal Panda: Darmowe spiny na Gorilla Go Wild (14-16.X)

Royal Panda dodaje po 25 darmowych spinów na obrót 25 razy na slocie Gorilla Go Wild

Free spiny na slocie gorilla go wild w royal pandziePodejmij wyzwanie, złap 25 darmowych spinów na slocie Gorilla Go Wild i pobij zwycięską kombinację Caroliny, a wygrasz 4.000 PLN w Kasynie Royal Panda. Promocja obowiązuje od 14 do 16 października 2016 roku.

Załóż konto w Kasynie Royal Panda i odbierz 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Royal panda darmowe spiny na gorilla go wild 3Przebij imponującą kombinację uzyskaną przez Caroline, która trafiła mnożnik x1928 na slocie Gorilla Go Wild (wygrana 323.000 PLN) używając salda gotówkowego, a wygrasz 4.000 PLN w gotówce. Jeśli powiedzie Ci się nagrodę odbierzesz już 17 października w samo południe.

Free spiny na slocie gorilla go wild w royal pandaJeśli w powyższym terminie promocji wykonasz 25 pełnych obrotów na slocie Gorilla Go Wild w Kasynie Royal Panda, przy pomocy środków własnych otrzymasz także dodatkowe 25 darmowych spinów na ten slot. Free spiny trafią na Twoje konto o godzinie 12:00, w poniedziałek 17 października 2016 roku. Pamiętaj o korzystaniu z salda gotówkowego podczas kręcenia bębnami slotu Gorilla Go Wild, ponieważ rozgrywanie rund przy pomocy salda bonusowego oraz darmowych spinów nie kwalifikują się do wymogów tej oferty. Wygrane wygenerowane przy pomocy darmowych spinów podlegają 35-krotnemu warunkowi obrotu, który należy wykonać przy pomocy środków gotówkowych.

Darmowe spiny na slot gorilla go wild w royal pandaWszyscy zwycięzcy, którym uda się przebić mnożnik wykręcony przez Caroline zostaną ogłoszeni 17 października na profilu Royal Panda na Facebooku. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego serwisu, a też masz ochotę podjąć to wyzwanie dołącz do klientów Royal Panda. Jako nowy depozytor po rejestracji odbierzesz bonus od pierwszej wpłaty. Przy wpłacie powyżej 40 PLN odbierzesz bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Bonusowa gotówka wpłynie niezwłocznie po dokonaniu przelewu, natomiast spiny trafią następnego dnia. Uprzyjemnij sobie weekend, rozegraj 25 spinów na slocie Gorilla Go Wild, być może przebijesz zwycięską kombinację i oprócz 4.000 PLN odbierzesz gwarantowane dodatkowe 25 darmowych spinów na dalszą zabawę!

Oceń artykuł