Royal Panda: Turniej slotowy So Much Candy (6-8.V)

Do zdobycia pakiet słodyczy w turnieju Royal Panda na slotach So Much Candy, So Much Sushi i Big Chef

Royal panda turniej so much sushi 1Pełnoziarniste śniadanie, jarzynowy obiad, owocowy podwieczorek i kolacja fit. Świecisz przykładem zdrowego trybu życia? W pełni popieramy i wspieramy, jednak nadszedł czas by ulec małej pokusie... Oczywiście, jeśli potrzebujesz sensownego usprawiedliwienia by złamać swoje zasady, możemy podać Ci aż trzy naprawdę dobre powody. Po pierwsze, 6-go maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Diety. Po drugie, wiążę się z tym fantastyczna zabawa w Kasynie Royal Panda. Po trzecie i chyba najważniejsze, pod Twój adres trafić może pakiet zawierający aż milion pysznych kalorii!

Załóż konto w Royal Panda i odbierz do 1000 PLN za free + 25 free spinów

Royal panda turniej so much sushiNa zwycięzcę smakowitej promocji Kasyna Royal Panda czeka 50 tabliczek czekolady, 30 paczek pianki cukrowej marshmallow, 20 pudełek ciastek maślanych, 200 paczek chipsów ziemniaczanych i 500 innych produktów, które najczęściej figurują na liście najbardziej pożądanych zachcianek. Nie bez znaczenia jest również fakt, że możesz zatriumfować jako niedościgniony zdobywca najwyższego mnożnika na jednym z trzech wspaniałych slotów. Graj w weekend na automatach So Much Candy, So Much Sushi oraz Big Chef i zawalcz o niewyobrażalnie wielki pakiet rarytasów.

Royal panda turniej so much sushi 2Z promocji Kasyna Royal Panda skorzystasz w dniach 6 – 8 maja i nie musisz dokonywać żadnych specjalnych rejestracji, by dołączyć do jej uczestników. Po prostu zaloguj się do serwisu, uruchom jeden z trzech automatów i wykorzystując bieżące saldo gotówkowe, wykręć najwyżej opłacalną kombinację. Jeśli to właśnie Twój wynik okaże się miażdżącym dla konkurencji, wkrótce rozpakujesz paczkę z zawartością miliona kalorii. Majówka z taką ilością smakołyków, z pewnością przeciągnie się aż do wakacji… Ruszaj do bębnów gry i walcz o fantastyczną nagrodę, a jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się już teraz i odbierz powitalny upominek. Jest nim bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst. No i startuj po pyszną pakę!

Oceń artykuł