Royal Panda: Wielka wygrana jackpot na Mega Moolah

Wielka wygrana jackpota Mega Moolah w wysokości 474 000 PLN w Kasynie Royal Panda

Royal panda wielki jackpot mega moolah 1W Kasynie Royal Panda po raz kolejny padła wielka wygrana. W ciągu trzech tygodni po raz drugi rozbito jackpot na slocie Mega Moolah. Tym razem fortuna uśmiechnęła się do 21-letniego Appie. Najbardziej fascynujące jest to, że ten młody mężczyzna dołączył do grona graczy królewskiej pandy w dniu wygranej, gdzie wpłacił łącznie 150 euro. Postawił zaledwie 3.75 euro (około 16 PLN), zakręcił bębnami slotu Mega Moolah, by zgarnąć 107.263 euro. Taka suma zapiera dech w piersi nie jednego gracza. Jeśli szukasz szczęścia i pragniesz wielkiej fortuny koniecznie odwiedź Kasyno Royal Panda.

Załóż konto w Royal Pandzie, 25 free spinów na Starburst + do 1000 PLN za darmo

Royal panda wielki jackpot mega moolah 2To właśnie tu padają najczęściej wygrane i to w niemałych kwotach. Poprzednio jacpota rozbiła Anna wygrywając 164.770 PLN. Gry slotowe w Kasynie Royal Panda obsypały grubymi banknotami już wielu swoich fanów. Appie był mile zaskoczony tak wielką wygraną. Nie spodziewał się, że grając po raz pierwszy szczęście się do niego uśmiechnie. W rozmowie z obsługą Kasyna Royal Panda zdradził, że część wygranej przeznaczy na egzotyczną wycieczkę, w którą zabierze swoją dziewczynę. Gratulujemy zwycięzcy!

Royal panda wielki jackpot mega moolah 3Bez cienia wątpliwości, szczęście jest ważnym składnikiem powodzenia wszystkich graczy. Wiele zależy jednak również od właściwości samego slotu. Zatem zakręć kołem jackpot w Mega Moolah i zawalcz o tytuł wielkiego zwycięzcy Kasyna Royal Panda, bo Mega jackpot na tym slocie wciąż czeka na nowego właściciela. Obecnie mega jackpot wynosi ponad 39 milionów PLN. Do trzech razy sztuka, więc graj, a być może to właśnie do Ciebie trafi ta imponująca sumka. Nie masz konta? Zarejestruj się, dokonaj depozytu i odbierz 25 darmowych spinów na kosmicznym slocie Starburst oraz dodatkowy bonus 100% do 1.000 PLN (przy minimalnej kwocie depozytu 40 PLN). Wstąp po dobrą zabawę, wypróbuj automaty z dużymi jackpotami i zapoluj na większe wygrane!

Oceń artykuł