Mr Green: 25 spinów bez depozytu + do 1750 PLN + 100 spinów

W Kasynie Mr Green otrzymasz 25 spinów bez depozytu, bonus do 1750 PLN przy 4 pierwszych wpłatach, a także pakiet 100 darmowych spinów na Spinata Grande

Kasyno Mr Green ma silną ofertę powitalną. Konkretnie należą do niej aż trzy promocje, bez których Mr Green nie byłby sobą. Chodzi o 25 darmowych spinów bez konieczności jakiejkolwiek wpłaty, 100 darmowych spinów, jak również bonus od 4 pierwszych depozytów. To właśnie na tym bonusie chcielibyśmy się skupić w tym artykule.

Rejestracja w Mr Green - 25 free spinów bez depozytu

Jeśli chcesz zostać nowym członkiem Kasyna Mr Green to zarejestruj się już dziś i odbierz bonus oraz darmowe spiny na slocie Starburst bez depozytu, a także 100 free spinów na slocie Spinata Grande. Czeka Cię niezmiernie miła niespodzianka. W Kasynie Mr Greenie na powitanie otrzymasz dodatkowe środki do 4 pierwszych wpłat.

Pierwszy depozyt w Kasynie Mr Green zostaje podwojony do kwoty 500 PLN. Do drugiej wpłaty Mr Green doda 50%, aż do 250 PLN za darmo. Przy trzecim depozycie Twoje konto zwiększy się o dodatkowe 25% do 500 PLN. Czwarty depozyt zagwarantuje aż 125% wpłaty do 500 PLN za free. Być może oferta nie wyróżnia się na tle innych kasyn, jednak prawdziwym zaskoczeniem jest 100 darmowych spinów na Spinata Grande (po wpłacie 150 PLN lub więcej). Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie dzień po wpłacie, po godzinie 13:00. Biorąc pod uwagę funkcjonalność tego serwisu dla użytkowników, powyższy bonus powitalny jest obowiązkowym przystankiem na drodze do wielkich wygranych.

Oceń artykuł